Sayfa 63/852 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 6816 madde; 497 - 504 arası.

Konu: Bana kalırsa.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by selimhan01 Yazıyı Oku
    Abi ben seni bizim toroslarda gördüm yanında harika dişi keçiler vardı yalan yok keçi hemcinsin olarak seni kıskandım o harem neydi öyle
    Şaka bir yana yorumlarınızı ve gözlemlerinizi çok beğeniyorum

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazmamışsam, pozisyonum aynen devam ediyor demektir.
    @NeAcaipDunya

2.  Alıntı Originally Posted by Eyözgürlük Yazıyı Oku
    Abi kalabalık koyun sürüsü icinde aykırı 1 keçi olmak böyle 1 şey işte seni anlıyor ve saygı duyuyorum esen kal ,

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tezaurata gerek yok gençlik,

3.  Alıntı Originally Posted by Eyözgürlük Yazıyı Oku
    Tezaurata gerek yok gençlik,

19 Kasım 47.sayfa 465 .Mesaj
    Yaparım artistligimi .

4.  Alıntı Originally Posted by alicemal Yazıyı Oku
    vigamox,
    ne çabuk okudun abicim.

teori bana ait,
    30 yıllık gözlemime dayanıyor. 2 yıl öncede bulduğum yeni delille kesinlikle emin oldum.

Tek uyumsuz olan benim. Onuda araştırdım ve dağ keçisi çıktım. Yani maymun değilmişim.
    Hepiniz maymunsunuz ben keçiyim, dağda gezerim.
    Ali Cemal 30 yıl ıkınmaya gerek yoktu adamım 3 sayfa sar geriye,

5.  Alıntı Originally Posted by selimhan01 Yazıyı Oku
    Abi ben seni bizim toroslarda gördüm yanında harika dişi keçiler vardı yalan yok keçi hemcinsin olarak seni kıskandım o harem neydi öyle
    Şaka bir yana yorumlarınızı ve gözlemlerinizi çok beğeniyorum

' şaka 1 yana yorumlarınızı ve gözlemlerinizi begeniyorum '

Selim deme Ali Cemal' e öle şeyler toto zaten Tempra ,birazdan Hennessey Venom F5 e bağlayacak, Ahaha yapmayın abicim gözünüzü seveyimm

6.  Alıntı Originally Posted by Eyözgürlük Yazıyı Oku
    ' şaka 1 yana yorumlarınızı ve gözlemlerinizi begeniyorum '

Selim deme Ali Cemal' e öle şeyler toto zaten Tempra ,birazdan Hennessey Venom F5 e bağlayacak, Ahaha yapmayın abicim gözünüzü seveyimm

Usta şu yalan dünyada bir eğlencemiz sizin yorumlarınız kaldı bazen gülüyoruz bazen düşünüyoruz...memleket çok bozuldu insanlar değişti değerler yozlaştı
    Lâkin yaşar kemal dediği gibi demirin tuncuna ınsanın ***ine kaldığımız bir zamandayız....

hiçbir yorumum yatırım tavsiyesi değildir...

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    çocuklar saolunda vigamox a ayıp mı ettim diye düşündüm.

Biraz daha düzgün cevap vermeye çalışayım, elinde taşla bahçe civarında açığımı kollamaya başlamış olabilir.

Zaten bi erol14 denen, doğal akp polisi hergün tepemde, bide vigamoxu kendimize düşman etmeyelim.

vigamooox,
    tamamen kendi gözlemim, bu konuda epey not tuttum ve tutmaya devam ediyorum. Hepsini toparlayınca bir yerde yayınlayacağım. İnternette fazla detay vermiyorum, çünki dünyada çok hızlı yayılıyor ve 3 yıl sonra bakıyorsun aynı fikirler başkasının teziymiş gibi karşına geliyor. Benim fikrimmi? AYnı anda başkalarıdamı düşünmüş anlayamıyorum.!

Tamamlayınca, kendi adımla biyerde yayınlayacağım. En azından namım yürüsün.

3 farklı maymun türünden evrildiğimizi düşünüyorum. Bu maymun türlerinin özellikleri farklı. mesela şempanze ataerkil, avrupalılarda ataerkil. Asya maymunu Makak anaerkil, asyalılarda anaerkil gibi bir sürü örnek var. Bu en basiti.

Ayrıca buraya 320 bin sokaklarda yatan ingilizden gelmiştik. İngiliz soyunun hüküm sürdüğü-kurduğu ülkelerde 3-5bin kişi sürekli yasal hırsızlıkla zenginleşip paraları koyacak yer bulamazken, kalabalık çalışanların sürekli fakirleştiğini görürsün. İngilizler sömürgeleri varken, herkese para yetiyordu, sömürgeleri kaybetmeye başlayınca, alt kesime verilen paraları azalttılar ama üst kesim soymaya hızlanarak devam ediyor. 320bin kişi buradan kaynaklı ve ŞEMPANZE davranış tarzı ile ingiliz soyu davranış tarzı birebir aynı. Yaptıkları acımasız katliamlar, sınıfsal düzenle alttakilerin ezilmesi sömürülmesi, acımasız talan soygun, cinsellikte sınır ve ahlak olmaması, hepsi ŞEMPANZE-BONOBO türü ile örtüşüyor. Aynısı onlardada var. Şempanze kadar olmasada makak maymunuda benzer özelliklerde. Dünyada en yaygın insan türü şempanzeden ve makak tan evrilenler maalesef. %80 den fazlalar.

Bunun gibi 20 den fazla özellik buldum ve not ettim.

Dünyada bilim adamları tek maymunu kabul ediyorlar. Kenya'dan yayıldı tüm dünyaya insanlık kökeni diyorlar.
    Ama son yıllarda avrupalı bilim adamlarının bu tezi üzerinde düşünmeye başladılar.

2 yıl kadar önce 1 tek ingilizce teori gördüm, birden fazla maymundan türemiş olabiliriz dememişte, oraya gelecek şeyler yazmış. Avrupalı baskın bilim adamlarına karşı görüş yazmak istememiş.

Benim ise 30 yıllık gözlemimin sonucu 3 farklı maymun türü. Aslında 3 ana tür demeli, normalde daha fazla.

vigomax umarım buralardasındır.
    Son düzenleme : alicemal; 23-11-2018 saat: 12:13.
    @NeAcaipDunya

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Hakkaten eyÖzgürlük keçi teşhisini daha önceden koymuş, doğal saydığım için aklımda kalmamış. Analiz konusunda eyözgürlükle rekabetteyiz anlaşılan.

Evet ekranı geç açtım, biraz ortama dalayım.
    Son düzenleme : alicemal; 23-11-2018 saat: 11:27.
    @NeAcaipDunya

Sayfa 63/852 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •