Sayfa 742/852 İlkİlk ... 242642692732740741742743744752792842 ... SonSon
Arama sonucu : 6816 madde; 5,929 - 5,936 arası.

Konu: Bana kalırsa.

1.  Alıntı Originally Posted by Rehab Yazıyı Oku
    Mesela domuz yasak yemek neden işte pislik yer eşine sadık falan değil din emretti diye cevap verirler ama demezler ki domuzun genetiği insana çok benzer maddi tarafı yanlış anlaşılmasın o sebeple bir çok organı insana uyumludur nakil yapılabilir e bu ne demek yamyamlık olur demek gibi anlarım ben
    Domuz sadık değilde, büyük başlar sadıkmı. Bir tane damızlık var hepsi onun çocukları

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Allah kaldıramayacagı tası kaldırırmı ıste yaparsa o zaman kadır olmaz sorusu soruldu gecen, tek cevap verdım pc basındakı bır tasarımcı yollar daglar bir suru seyler yapar istediği zaman durdurur tekrar baslatır isterse pc de programı kapatır fişten ceker kasayıda diğer odaya tasıyabılır, dedım kactı gıttı soran her gorusunde benı değişik bakıyor yaklasmasını beklıyorum bakalım

3. Neyse ben kactım işlerim yoğun sadece ince düşünen nazik bilmediğimi öğreten kişilere hayran olabilirim bunları bulmak ta günümüzde mesele arayışım budur aslında

4. Bizler önce karşımızdakini dinler söylediklerinde alabilecek varmı diye bakar saygıyla kırmadan sevgiyle yaklaşırsak suçlamadan inanıyorum ki aslında bizler birbirimize çok benziyoruz hangi görüşte olursak olalım kemal sunal çok değerli sanatçımız rahmetle anıyorum hala flimlerine güleriz aslında çok ciddi birisidir neden güleriz hiç düşündünüzmü, bize bizi gösterdiği için

5. Oğlumu yok paramdan dersaneye yazdırmıştım bir baktım sınavı kotu geldi kızdım elleri felan titremeye basladı konusurken kendimden utandım sımdı kızmıyorum kızmayacagım ne yapıyorum oğlum bu soruda zamanında bende yanlıs yapmıstım dıyorum seviniyor tabı kımbılır ne sorunu var okulda arkadasları ortam dersin zorluğu hıc dusunmemısım simdi takdirlik satrançla derece aldı lise sınavına girecek öğretmenleri yüzde 10 dilime girebilir diyorlar , olmasada sonuncuda olsa kızmayacağım, öğreniyorum geç te olsa, trafiktede kızmıyorum kimbilir ne derdi var karısına mı kızdı amir müdür bunlarada kızmıyorum ve baktım ki işlerim de yoluna giriyor lütfen söylediklerimden siyasi birşeyler çıkarmayın, partiler benim gözümde pastanın nasıl dağıtıldığından başka düşünceleri olmayanlar ben
    hep daha iyi olmaya çalışıyorum, sevgiyle bilmeyene gösterecem, bilmediğide öğrenmeye çalışacağım, işte aç doyur demek dinin bu olsa gerek konu açıyorum ki alicemal yazsın ben kaybolayım saygılar sevgiler

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Rehab konuyu güzel kapamış, bende devam ettirmeyeceğim, zaten bu konuda karşılıklı yazıya girmem gereksizdi.

Fanatik olunan 3 konu biliyorum, din(inançlar), futbol ve siyaset. Fanatizmin olduğu konulara uzun yıllardır girmemeye çalışıyorum. Fanatiğin beyni kapalı oluyor(belki benimkide öyledir emin değilim ve rehab'ı kast etmiyorum).

Rehab'ın oğluna da başarı diliyorum ve bol şans.

Rehab farkında olmadan üzerine atlamak istediğim yeni bir konuda açmış. İnsan kendini bilebilir mi.?
    Ama kendimi tutacağım konuya girmeyeceğim. Aha da tuttum ve girmedim.
    Yazmamışsam, pozisyonum aynen devam ediyor demektir.
    @NeAcaipDunya

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    haber -Türk sitesinden Yasemin Güneri bir konuya değinmiş, ilgimi çekti. Konu uzmanı olmadığımdan ekleme ve yorum yapamadım.

Bu link teki araştırmaya ait bilgi vermiş.
    https://homes.esat.kuleuven.be/~asenol/leaky-forms/

Araştırmada "internetteki girdiğimiz neredeyse tüm sitelerde, yazdığımız her şey üçüncü parti yazılımlarca(sitenin yazılımı değil harici başka bir şirketin yazılımı) tarafında alınıp depolanıyor."
    twitter, tiktok, facebook vb gibi büyük sitelerin hepsi dahil. 100bin site de bu aşırma işlemini görmüşler.

Bu aşırma işlemleri uzmanlık ister. Ya sistem programcısı olacaksın, ya bu işlere aşırı meraklı bir yazılımcı olacaksın veya hacker filan olacaksın. Bu tür işlerle hiç uğraşmadığım için nasıl aşırıldığını anlayamadım. Site sahibinin yazılım desteği olmadan nasıl aşırmışlar.?

Netçede aşırmışlar.
    Mesela ben işim olan bir kurumun sitesine telNo mu giriyorum, abd'li bir şirketin yazdığı gizli yazılım benim telNo ve mail adresimi aşırıyor.
    Herhalde sonrada satıyorlar çünki hayatımda işimin düşmediği bir sürü yerden reklam mesaj ve telefonları alıyorum. Telefon operatörüm bilgimi satmıştır diye düşünüyordum ama şu an ikinci bir şık daha çıktı.

Bankamın sitesinde Banka şifreleride giriyorum onuda alıyorlardır. Telefonuma onay kodu gelmese, tüm dünyanın banka hesapları emirlerinde olacak.
    Burada bir tehlike var.
    windows ve android sahibi google, telefon ve bilgisayar kimliklerini eşitliyor. Bilgisayar veya telefondan banka sitesine girdiğinde, telefonundaki android sistemine gelen banka onay kodunu da alabilirler mi.? Bu durumda telefona gelen onay kodununda anlamı kalmayacak.

Demek ki bu yazımda araklanıldı. Daha yazarken araklıyorlarmış, gönder tuşuna basmadan kayıt edip alıyorlar. Sitenin kayıt etmesi başka, arada kayıt edildi diye altta mesaj çıkıyor, o bu Forum yazılımının yaptığı yasal işlem ve amacı senin yazını her hangi bir network veya sistem hatasına karşı kaybetmemeni sağlamak.
    Son düzenleme : alicemal; 19-05-2022 saat: 17:36.
    Yazmamışsam, pozisyonum aynen devam ediyor demektir.
    @NeAcaipDunya

8. Kur korumalı mevduat pişmanlıktır arkadaşlar, 3 ay öncesinde bozdurduğum Euro yu 60 Euro eksik alabiliyorum.....Bankayla yaptığım görüşmede nerdeyse ben haksız çıkacaktım,Allahtan erken kapattı telefonu.......

Sayfa 742/852 İlkİlk ... 242642692732740741742743744752792842 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •