Sayfa 141/245 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon
Arama sonucu : 1958 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: SANKO - Sanko Pazarlama

1. 5 YILDA 4 ŞİRKETİMİZİ HALKA AÇMAYI DÜŞÜNÜYORUZ''*

GSO Meclis Başkanı ve Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu da konuşmasında, Gaziantepli iş adamlarından şirketlerini halka açmayı düşünmelerini istedi. Konukoğlu, halka açılmanın faydalı olduğuna inandıklarını, Sanko Holding olarak 5 yılda 4 şirketlerini halka açmayı düşündüklerini ifade etti.*
    Gaziantep'in halka arz konusunda çok geç kaldığını ifade eden Konukoğlu, ''Bu konuda bizim de kusurumuz var, bu konuda öncülük edemedik'' dedi.*
    GSO Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Koçer, sanayi ve ticaretle ilgili her alanda büyük gelişmeler kaydeden Gaziantep'in sermaye piyasaları konusunda başarısız olduğunu ifade etti.*

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sayın konukoğlu bu konuşmayı 2010 yılında yapmış.Aradan 8 sene geçmiş halka açılan şirketi yok.Biz size ve şirkwtlerinize nasıl güvenelim..

3.  Alıntı Originally Posted by cotanak2828 Yazıyı Oku
    Sayın konukoğlu bu konuşmayı 2010 yılında yapmış.Aradan 8 sene geçmiş halka açılan şirketi yok.Biz size ve şirkwtlerinize nasıl güvenelim..

Canlı canlı duyduğum açıklaması ve ciddiye aldık, nereden bilebilirdik sözünün önemsiz olduğunu.
    Çap meselesi bazı şeyler.
    Tesadüfen olan şeylerle olmuyor.

4. Enteresandır; hiç kimse tek kelime yazmamış yedi gündür.
    Sanko diye bir hisse yok gibi .
    Ytd

5. Varsın yazmasın kimse ama fiyatı gitsin...

Yatırım danışmanı değilim ehtiyar bir bunağım geceleri bazen açıkta kalınca sabahları uyduruveriyorum.

6. Gazmanbaba rica etsek takas atabilirmisiniz.
    " Hedefine ulaşamadığında yapman gereken hedefe giden yolu değiştirmektir, hedeften vazgeçmek değil."

7.  Alıntı Originally Posted by ARDA20076 Yazıyı Oku
    Gazmanbaba rica etsek takas atabilirmisiniz.
    Varsın Gazman baba takas atmasın
    Kağıt yeter ki gitsin

8. Yatırım danışmanı değilim ehtiyar bir bunağım geceleri bazen açıkta kalınca sabahları uyduruveriyorum.

Sayfa 141/245 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •