Sayfa 251/298 İlkİlk ... 151201241249250251252253261 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1. katılıyorum size Mr.Brown.. sosyal medyadan savaş ilanı verebilen bir başkan.. şaka gibi valla
    “Piyasa 10 yıl boyunca kapansa bile gurur duyacağınız birşey alın.” W.Buffett

2. 2 üstü uzun süre hayal... operasyon bitti SİMDİ YILDIRA YILDIRA 1,00-1,50 ARASINDAN YENİ OPERASYON ÖNCESİ TOPLAMAYA BASLAYACAKLARDIR... kısa vadede hareketi olası görmüyorum artık. ytd....

3. bizler zaten mağdur olduk
    inşallah şirketede mağdur edilecek cezalar kesilir

ytd.

4. sayın usta golcü chapuisat bu öngörünüzü teknik verilerle destekler misiniz..? hissenin halka arzından beri gördüğü en düşük değer 1.41 yanlış hatırlamıyorsam.. ve siz daha altı olabilir diyorsunuz.. herşey ihtimal dahilindedir borsada amma velakin teknik analizini merak ediyorum..öğreneceğimiz birşeyler vardır elbet

5. adamlardaki beyne bak bizi 2 üstü mağdur etmişler
    buralarda kağıdı bekletiyorlar ulan kuruşa çeksen ne farkeder giren girmiş zaten bu seviyelerde kağıtmı satılır

ytd.

6. Hayır şu an 5-6 kağıda bakıyorum. Hisselrr batmış kimi gözaltından yeni çıkmış ama 10-20 kat artmış meeela Yeşil yat. Hol. Yıl içi en düşük 1.90 ı görmüş en yüksek 35 lirayı. Bizim hissede sürekli bit düşüş. Tekniği filan bıraktım. Inadına bekliyorum

7. full birkaç kez mala girdim hayatımda sonuçları saçlarımda yeni aklar oldu ) bu saneli alırken gap'ını düşünerek cephane bıraktım geride hep.. hala da var.. ama her ne olursa olsun bu kadar volatil saçma hareketler yapan bir hisse benim midemi bulandırır.. yıllardır yatıyorsun zaten.. bir sen kalmışsın sektörde böyle cücük gibi..hiçbir rallide yoksun.. sermayenin 3 katı iş alıyorsun 2,90 lardan hisseyi hoooop 12 ayın dibine getiriyorsun.. diyecek söz dahi yok

8. trump'ın tweetlerinden ötürü düşüşlere birşey demiyorum pek.. spekler böyle havaları sever.. siler aşağıdaki emirleri ky sattıkça daha düşükten diplerden toparlarlar.. ama bu hisse 2,4 ların altını görmemeliydi kesinlikle.. hadi o da olmadı en azından 2.20-2,25 bandında kalmalıydı.. ne diyelim bize beklemek düşüyor artık

Sayfa 251/298 İlkİlk ... 151201241249250251252253261 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •