Sayfa 169/298 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

http://www.hisse.net/topluluk/showth...55#post1573655

haftalık hisse yarışmamıza kurallara uygun
    3 hisse seçin 1 hafta yarışalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by burkat Yazıyı Oku
    Vurmaz bence işlem hacmi 23.5 milyonu buldu yarın bir %10-15 arası gidesi var daha belki yarın vururda artık bu hisseninde kaderi değişti 2.06 nin altını zor görür bir daha

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    tam 2,06 kapattı bakalım haftaya ne yapacak
    """Kafeslerde doğan kuşlar özgürlüğü günah sanırlar."""
    """Gözleri gökyüzüne dalanların yeryüzünde olmayan hayalleri vardır."""

3. su grafıgınde hakkını verın artık..aylık dusen kırılmıs hacım patlamıs daha ne olsun..

4. Yeni yeni ihale haberleri ile İnşallah 3 üstü olacağız asıl hedef çanak 5 li seviyeler....He yarın endeks kötü olursa spek için bulunmaz nimet.Rahat rahat toplar artık

5. kötü yanı su casamba gunu hısseyı hareket ettıren grup yatfn ve a1 ..persembe gunu 2.44 zırve hareketı ıle malda cıktı...cuma gunu hacım 3 4 M arasına dustu ..3 yıldır bu hıssedeyım..tarafsız bakarsam adamlar voleyı 2 gunde vurdu cıktı.bundan sonra hacimde azala azala fyatla beraber dususe gececektır..eskıden hep boyle yaptı yıne aynısı yapmaz ıns..lakın 2,40 2,50 arasını 6 7 sefer denemesıne ragmen kıramadı ve bızde bı turlu satamadık...sırf canaga comlege donecek dıye..

neyse ıns haberler gelırde toparlar ..ıns bır babayıgıt spek gelırde alır goturur... yukarıdakı grafıgı hıc etmezler ıns

6.  Alıntı Originally Posted by ayazbey Yazıyı Oku
    kötü yanı su casamba gunu hısseyı hareket ettıren grup yatfn ve a1 ..persembe gunu 2.44 zırve hareketı ıle malda cıktı...cuma gunu hacım 3 4 M arasına dustu ..3 yıldır bu hıssedeyım..tarafsız bakarsam adamlar voleyı 2 gunde vurdu cıktı.bundan sonra hacimde azala azala fyatla beraber dususe gececektır..eskıden hep boyle yaptı yıne aynısı yapmaz ıns..lakın 2,40 2,50 arasını 6 7 sefer denemesıne ragmen kıramadı ve bızde bı turlu satamadık...sırf canaga comlege donecek dıye..

neyse ıns haberler gelırde toparlar ..ıns bır babayıgıt spek gelırde alır goturur... yukarıdakı grafıgı hıc etmezler ıns
    Haklısının hocam bende malın yarısını 2.40 kırılmadığı için perşembe günü çıkmıştım ancak bunda fiyat ne kadar geri gelse bile bu hisseye pörtföyü yoğunlaştırcam çünkü bana kalırsa 2 günde gerek hacim gerek %30 luk yükselmeyle bir uyanış gerçekleştirdi bundan sonra yükselişin gazı alınıp ufak ufak 3 ustüne hareket etmesini bekliyorum nisan ayına kadar

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Şeker ve Tacirlerin toplaması olumlu

Kap : 10:47:43

sanel.e ıslem sırasında sureklı ısleme ara verılmıs, tek fıyat emır toplama baslamıstır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 169/298 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •