Sayfa 269/298 İlkİlk ... 169219259267268269270271279 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1.  Alıntı Originally Posted by ayne Yazıyı Oku
    kimse yokmu ne oluyor ya 4 tl den aldığımız kağıdı 1,54-1,53 e basıyorlar 1,55 yakıp 1,56 yakmıyorlar neler oluyor ya anlayan varmı...

neler oldugu 1 kasimda ortaya çikar satisa onay gelince

2. Bu şirket satıldı.
    Acaba aldıkları ihalelerden doğan iş yükümlülükleri ne olacak.
    Tüm işleeden doğan alacak verecekler 0 lanıpta mı şjrket Arese devredilecek yoksa...
    Bu arada bu Ares kim yahu.

3.  Alıntı Originally Posted by MR.BROWN Yazıyı Oku
    Bu şirket satıldı.
    Acaba aldıkları ihalelerden doğan iş yükümlülükleri ne olacak.
    Tüm işleeden doğan alacak verecekler 0 lanıpta mı şjrket Arese devredilecek yoksa...
    Bu arada bu Ares kim yahu.
    Alaçatı rüzgar enerji santralı =Ares
    Diye biliyorum.
    Ytd

Xxx cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by yabanULEN Yazıyı Oku
    Bahadir kendi KARISINI sirkette ise sokmustu simdi hisselerini satti.KARI ne oldu acaba devam ediyormu
    karı ne olacak oda şirketin içinde gitti yeni patron ya işe devam ettirir yada şirketi başka birisine devrederse o artık onun bileceği iş

5. Evet internete Ares yazınca Alaçatı Rüzgar En. Santrali A.Ş çıkıyor. Haliyle bizde bu şirket o şirket diyoruz. Ama bana hala mantıksız geliyor. Çünkü bu Ares sadece Alaçatı daki RES için kurulmuş asıl sahip Güçbirliği Holding. Başka bir §irket çıkarsa şaşırmamak gerek

6.  Alıntı Originally Posted by MR.BROWN Yazıyı Oku
    Evet internete Ares yazınca Alaçatı Rüzgar En. Santrali A.Ş çıkıyor. Haliyle bizde bu şirket o şirket diyoruz. Ama bana hala mantıksız geliyor. Çünkü bu Ares sadece Alaçatı daki RES için kurulmuş asıl sahip Güçbirliği Holding. Başka bir §irket çıkarsa şaşırmamak gerek
    alaçatı RES'e gogle de aratırsanız devlet yükümlülüklerini yerine getirmediği için 2018 sonunda el koyacak yazıyor bir yerde iyi araştırın lütfen şirketi aradım zafer bey alaçatı ares değil başka bir şirket dedi Tam bir muamma şirketin 8.280 bin B gurubu senedi var bunun yaklaşık 4 milyon100.000 bin lotu piyasada diyelim şirkette kalır 4 milyon100.000 bin lot ellerinde borsada satılabilir lota dönüştüremedikleri 1milyon500.000bin lot daha var. d B Gurubutoplam 5 milyon 600.000bin lot olur oda eder 5.600.000x 1,61= yaklaşık 9 milyon+ 3,5 milyonda imtiyazlı Gurup eder 12,5 milyon şirketin özkaynakları 21 milyon kaldıki dudulludaki bina ve arsanın değeri 2012 değerleme raporu üzerinden şimdi 40 milyona vermezler dangalakmı bunlar 12,5 milyona veriyor. var bu işte bir iş hadi hayırlısı...

7. burda kimse kalmamışne olmuş böle burası ya şirketi arayanda yok spk ya şikayet edende ben ikisinide yaptım baylar bayanlar bu böyle olmaz biler parayı sokaktamı topladık ya yukarıya yazdım zafer bey alaçatı ares değil başka bir ares diye hiç cevap veren yok en azından şirketin yatırım danışmanını tel; 0216 415 22 45 herkes arasın sekreter çıkıyor zafer beyin telefonunu vereyim isterseniz ben birşey anlamıyorum diyor alın zafer beyin tlf nosunu arayınbu böyle olmaz rahatsız edelim yalnız sekreter kız şunu söyledi alınan ihaleler aynen devam ediyor dedi bu şirket2018 yılında sadece gaziantep atık su arıtma ihalesini 38 milyona aldı bunun yanında 2016 yılında cengiz holdingten siirt bakır madenlerinde bir iş daha aldı benim hatırladığım 2016, 2017 ve 2018 yıllarına ait toplamda 75 milyonun üzerinde iş aldı açın kamuyu aydınlatma platformunu ( KAP) geriye dönük inceleyin ortada ne biten iş var nede para bu p. zenenkler battımı yoksa bütün bunları spk ya yazdım sizde yazın ben bu şirketi bu ihaleleri aldıktan sonra aldım lütfen söylediklerimi yapın en azından spk satışı araştırır kim bunlar belki mafyaya yem oldularortada 75 milyonun üzerinde alınan işler var dudulludaki bina ve arsanın değerini bir arkadaşa sordum 50 milyondan aşağı etmez diyor sanel mühendislik. com. tr deyin girin iletişim üzerine tıklayın görün binaları

*KCHOL* *NUHCM* *CUSAN* *BUCIM* *SANEL*** MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş.( Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu

24.10.2018, 17:04:58

***KCHOL******NUHCM******CUSAN******BUCIM******SAN EL*** MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş.( Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu )

Özet Bilgi DÖNÜŞÜM İlgili Şirketler BUCIM, CUSAN, KCHOL, NUHCM, SANEL

Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.1 sayılı "Pay Tebliği"'nin 15'nci maddesi gereğince, pay senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde pay senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu'na yapılan başvurulara ait bilgiler aşağıda yer almaktadır. Borsa Kodu Sıra No Satışa Konu Pay Ünvanı Grubu Yatırımcının Adı-Soyadı Ünvanı Nominal Tutar (TL)* Tsp İşlemi ** Satış Kısıtı ** BUCIM 1 BURSA ÇIMENTO FABRIKASI A.S. E ÜLKÜ TABAK 17.518,800 CUSAN 2 ÇUHADAROGLU METAL SANAYI VE PAZARLAMA A.S. E HAKAN BAYER 16.637,000 KCHOL 3 KOÇ HOLDING A.S. E SÜKRÜ BOZKURT 862,688 NUHCM 4 NUH ÇIMENTO SANAYI A.S. E AYSE NECLA KARADAVUT 3.353.010,600 SANEL 5 SAN EL MÜHENDISLIK ELEKTRIK TAAHHÜT SANAYI VE TICARET A.S. E BAHADIR YALÇIN 2.413.250,000 SANEL 6 SAN EL MÜHENDISLIK ELEKTRIK TAAHHÜT SANAYI VE TICARET A.S. E SERKAN DINÇBAS 2.413.250,000

(*) Nominal Tutar(TL): Bakiye alanlarında binlik ayracı olarak nokta (.), küsürat ayracı olarak ise virgül (,) kullanılmaktadır. (**) İlgili veriler üye bildirimi doğrultusunda yayınlanmaktadır. Borsa tarafından satış işleminin Toptan Alış Satış İşlemi olarak (TAS) yapılacağı duyurulduktan sonra TAS işlem tarihinde paylar borsada işlem gören tipe dönüştürülecek olup, aksi taktirde dönüşüm işlemi mevzuatta öngörülen sürede tamamlanacaktır.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/715303

BIST

Sayfa 269/298 İlkİlk ... 169219259267268269270271279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •