Sayfa 135/344 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

1. Galip ağayi beklemekte fayda var

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    kaça aldın kaça bastın...kağıt nominalde kalmış 5 senedir..reel anlamda parayı sıfır yapmış son üç ay kar yazmış...basmışsın düğmeye ama.. gözün burda duri..
    Kaçtan almak değil kaçtan bastığın önemlidir

3. farkında değilsin herhalde...devir bunların devri oldu ,kaplamin, durdo,karton..bu edilen kar bu yıl toplam sermayem kadar kar edebilirim dedirtiyor..şirkete..
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4. Zoka zoka zoka hep aynı zoka

5. burdan ayrilmadigina gore 5 yildir zokayi yutmus bekliyorsun...

6.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    burdan ayrilmadigina gore 5 yildir zokayi yutmus bekliyorsun...
    Evet yuttuk zokayı bekliyoruz.sen de mi zokayı yuttun son zamanlarda sende buralardasın

7. son zamanlarda burda olan zokami yutmus oluyor. nominalden islem goren kagitta..son uc ay 6 trilyon kar yazmis bu kagit ve 1 lerde...sen 8 bindenmi maaliyetlisin.

8.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Perşembe elimizden malı aldı 112 dem şimdi 132 ben böyle borsanın taaaa
    he he he...1.12 den verdiğin mal 1.32 ye gitmiş ve hayıflanmışsın..sen böylemi yazı yazıp örnek olacaksın..hiç ders alma yokmu...sonra, bu yazıyı yazdığından sonra tam 7 ay geçmiş ve yanlış yatırımla burda beklemişsin, kağıt kara geçincede bastım deyisin..yani 7 ay beklemenin ödülünü 1.15 den verince almışmı oldun...tutturdun değilmi....geçen sefer tutturmamışsın......demek istediğim yatırım yapma stratejin sana göre doğru olabilir belki ama versen de alsanda kendi cebindir..bu kadar aldım bu kadar verdim demenin kendinede faydası olmaz...
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 135/344 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •