Sayfa 197/344 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

1. herkese geçmiş olsun.bu kağıt daha iflah olmaz artık. öyle bir şebekenin içindesinizki kaybeden hep siz olacaksınız bunu bilin. bir ihtimal yasalar işlerse ancak hakkınızı alırsınız.(sana zorlamı aldırdılar,tavan-taban olacak diyenlerin hepsi bu şebekenin içindedir)

2. Hisse değil fakir fukara fonu.Arkadaslar ramazanda sadakanizi bekliyor Metin Kuru.Yaziklar olsun haram olsun inşallah.Birdahada senin gibi sahipleri üç kuruşa aç olan hisseye girmem.

3.  Alıntı Originally Posted by Helalkazanç Yazıyı Oku
    1.40 tan girdik.Umutlar tükenmedi.ogleye tavan inşallah.😊
     Alıntı Originally Posted by Helalkazanç Yazıyı Oku
    Üzülme dostum 1 tavanınan bırakır mi spekler.Ogleye tavan inşallah.
    Mala sahip çıkıp al sat yapmamali bence tipik tavan hareketleri gibi geliyor.
    Bizdekide şans.Prizmaya geçtik pişman olduk 2 tl den önce tavanı açmaz artık nasipte yokmuş.
    Galibin tahtaya salyası akıyo gibi geldi.Her an tahtaya sarkabilir.
    senden başka tavan tavan diye çığırtkanlık yapan olmadı.helal kazanç diye bir isimle girmişsin algıda sağlam üfürdün millete.prizmayla samat arasında mekik dokuyorsun hiçte renk vermiyorsun maşallah inşallah

4. http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/678151
    zamanında alamadığınız çeklerin karşılığımı bu al satlarınız bizim ne suçumuz var hissemizi alanın sonu bu mu diyorsunuz

5. dün öğleden önce yaptığı satışı bugün öğlen seansı biterken kapta bildiriyor. fişinizi çektim. bu arada dün 200bin lot satmıştım diyor

6. gokhan8313, arkadaş helelkazanç arkadaşın yazdığı
    Galibin tahtaya salyası akıyo gibi geldi.Her an tahtaya sarkabilir. sözünü yanlış yazmış kademeler yükseldikçe patronlar heyçanlanmış onlar için yazılmalıydı bu kelimeler

7. bu ülkeye bu insanloığa en büyük yapılan kötülük böyle hırsızların düzenbazların çıkarları için şerefini onurunu satanların yanlarına kar bırakılmasıdır. onursuz karaktersiz haysiyetsiz adı çıktı cümle alem yüzüne tükürse yarabbi şükür der üstüne birde amin der.

8.  Alıntı Originally Posted by gokhan8313 Yazıyı Oku
    dün öğleden önce yaptığı satışı bugün öğlen seansı biterken kapta bildiriyor. fişinizi çektim. bu arada dün 200bin lot satmıştım diyor
    Kardesim yazdiklarimi okuyunca bende inanamadım.Fazla heyecan yapmışım.Sizin gibi ustaları etkilediğimi zannetmiyorum.Ama herkes benim gibi zannetti.Bu kadar düşük seviyeden döneceği şeytanın bile aklına gelmezdi.

Sayfa 197/344 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •