Sayfa 113/344 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 897 - 904 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

1. Borsa bu puslu havada rekor üstüne rekor kırar bu aç gözlü hisse sahipleri hala onun bunun cebinde gezer gözleri halka arz yaparken söyle yiz boyleyiz parayi topla çarçur et sonra gene milletin cebindeki ni çalmak için fırıldak çevir zikkim olsun

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by tıktık Yazıyı Oku
    Pardonda neymiş yaklaşan endeksin patladığı risklerin arttığı dönemde mal kaptırarak mı olacak bu iş
    Sanel de yaklaşıyor dedik VOL:1 di
    VOL:2 Samat......
    İhtiyaç olan şey

3.  Alıntı Originally Posted by ÇELEBİOĞLU Yazıyı Oku
    Sanel de yaklaşıyor dedik VOL:1 di
    VOL:2 Samat......
    İhtiyaç olan şey
    Her sakallıyı dedem zannetme derler bizim orda

4.  Alıntı Originally Posted by tıktık Yazıyı Oku
    Her sakallıyı dedem zannetme derler bizim orda

5. Ayrıca iki buçuk yıldır sanelde bekleyen biri olarak söylüyorum ki sanel kağıt değildi.milletin anasını ağlattı.kaç tane olumlu haberi hep mal vererek değerlendirdiler.sanel çok kıytırık güvensiz bir kğıt şuanda tepki vermesi çok anlamsız ve kazanan olduğunu sanmıyorum.speğin kararına göre tabanda tavanda yapması zor değil.samat toplanmadı daha bu ortamda toplanacağı da mechul.

6.  Alıntı Originally Posted by tıktık Yazıyı Oku
    Ayrıca iki buçuk yıldır sanelde bekleyen biri olarak söylüyorum ki sanel kağıt değildi.milletin anasını ağlattı.kaç tane olumlu haberi hep mal vererek değerlendirdiler.sanel çok kıytırık güvensiz bir kğıt şuanda tepki vermesi çok anlamsız ve kazanan olduğunu sanmıyorum.speğin kararına göre tabanda tavanda yapması zor değil.samat toplanmadı daha bu ortamda toplanacağı da mechul.
    Sen en iyisi sat kurtul bu kağıttan

7.  Alıntı Originally Posted by ÇELEBİOĞLU Yazıyı Oku
    Sen en iyisi sat kurtul bu kağıttan
    1.11 i de kırarsa aşa yönlü kimin satmak için sıraya girip kurtulmaya çalışrtığını hep birlikte göreceğiz

8. 110 stop olsada bence yukarı dönmeli 115 aşılık 120 üzerine kısa vade atar. Yrd.

Sayfa 113/344 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •