Sayfa 206/344 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

1.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Hepimiz aşağı verir diye beklerken ters köşe olduk hisselerimizi topladılar
    Yok yok merak etme yine alirsin

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. arkadaşlar. borsa burası herkes kazanmaz ve herkes kaybetmez...burda kendi düşünceleriniz tamam da.. bu speklatörün hareketlerini akşam verir sabah alır..yada şu olur bu olur demeyle etkilemeyin kendi kendinizi yada başkasını...söylediğiniz şeylerin zaten tutma ihtimali % 50 sonuçta ya alacak ya verecek..herkes kendi hareketine odaklansa daha iyi olur..
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

3. seçim öne alınmış.. kağıt son 2017 son 3 aylık bilanço para basmış..ihalelerin çoğu bunda..2018 3 aylık bilanço güzel beklendiği gibi 6 aylığıda doldurmasını seçim sağlıyor..şimdi spekle ne uğraşırsınız bakın işinize...her kağıdın ayrıdır zamanı...gerisi boştur..çok bilenler genelde hislerine yenik düşebilirler...bense rakamları yazıyorum varmı yönlendirme..
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4. devre kesilir kesilmez prizmada hareket başladı. ne adamsınız siz öyle ya. para kalmadı da devreyi kesip ordan satışmı yapıyorsun yoksa? eğer öyleyse destekliyorum seni spek yanlış anlama. prizmadakiler zamanında bayramı 2-3 defa yaptı kimsede ağlamadı bize

5. Arkadaşlar canımız nasıl yandıysa bu seviyelerden almaya cesaret edemiyorum.Asagida gelmedi ne yapsak ki kaldık ortada.

6. tavan oldu ve çözüldü tavan

7.  Alıntı Originally Posted by Helalkazanç Yazıyı Oku
    Arkadaşlar canımız nasıl yandıysa bu seviyelerden almaya cesaret edemiyorum.Asagida gelmedi ne yapsak ki kaldık ortada.
    dostum sende nerde tavandan hisse var onu alıyorsun aşağıda alıp tavanda versen kâr edersin az önce 1,36 ya kadar verdi bende tekrar azda olsa giriş yaptım damızlık olsun diye tavan hisseyi almak ikiye satar o riske razıysan alırsın
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

8. 1 46 dolanıp duruyor muhtelen son dakikalara saklıyor ayrıca samat önceden %10 15 görüp gün sonu aşağı basardı bugün huyunu değiştirip tavana niyetlendi samatın eskileri bunu yorumlayabilir mi YTD

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 206/344 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •