Sayfa 106/316 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 841 - 848 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1. Bu da dünkü,

2. Kagıt tam bir muamma toplanmamasına ragmen yükselmesi hayra alamet değil ben 1,45 den yarın görürse çıkmayıyı ve düşüsü beklemenin daha doğru olduğu kanatindeyim valentine allah razı olsun

3. Takas bir göstergemi asıl soru bu?Bir kurumun yüklü alımı çıksa ne olacak.Çoğu ertesi günü çakmıyor mu malı?Hergün birçok tahtada yaşanan bir olay bu!Önemli olan adamların niyeti.Yoksa pasta her zaman yanıltır.

HTC_M10h cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bence de günlük takaslara fazla takılmamak lazım. Açığa alımlar, satımlar, virmanlar; yatırımcıyı yanıltma adına her türlü dolabı çevirebiliyorlar. Biz temel, tekniğe ve tabi ki de fiyata odaklanalım.

5.  Alıntı Originally Posted by Vinvin Yazıyı Oku
    Soğana çevrilmemi neden istedin anlayamadım. Palazlanma falan ne ya. 21 yıldır borsadayım, evelallah kitabını yazarım bu işin. Soğan olacaksa sen niye bekliyon kağıtta, bi mantık hatası var gibi geldi bana
    Kitabını yazanların kitabını yazarlar dikkat etmek lazım rysas bu şakaya gelmez.çay çorba derken eldeki peynirden olmayın.karı gören kaçsın bence

6.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Kitabını yazanların kitabını yazarlar dikkat etmek lazım rysas bu şakaya gelmez.çay çorba derken eldeki peynirden olmayın.karı gören kaçsın bence
    Uyarın için teşekkür ederim. Hangi kağıt şakaya gelirki. Borsada ilk kazanç kaybetmemektir. Umarım herkes kazanır...

7. valentine kardeşim takası atabilirmisin

8. bi takas atan yokmulütfen

Sayfa 106/316 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •