Sayfa 91/316 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 721 - 728 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1. lot adedini artırıp başka kagıtlarda kazandım .ve 13 000 lot fazlasıyla geri aldım dayanamadım ,takas bakmadan aldım sag olsun valentino gönderdi o yorumlarıda ondan sonra yaptım .kısacası günlük takas buraya atan olursa sevinirim .ben bu kagıdın 2,1 maliyetle bekleyeniyim,

2. Takas atan yokmu günlük rica etsek

3. Teşekkürler valentine .ittifak holdinglerim kaldı yarında onları bozdurup almayı düşünüyorum

4. Takas bakmak için günlük lütfen mümkünse

5. Malum çete ucuza toplamak için kademe kilitliyor,hem de çıtır peşinde..
    Rygyo nun şu andaki piyasa değeri 270 milyon Tl nin üzerinde,%62 sahibi Rysas ın 134 milyon Tl,oysa şu anda sadece Rygyo daki payı 167 milyon tl,ayrıca başta taşıt muayene olmak üzere 6 bağlısı daha var.
    Rygyo 2. çeyrekte ilk çeyrekteki 13 milyon tl zararı sıfırlayabilirse ana şirket Rysas güzel kar açıklar,3.çeyrekte zaten 10 milyon tl yi aşan arsa satış karı da eklenecek.Durum böylesi açık ortadayken bu ne yaman fiyatlama çelişkisi.. güç bende diyenler baskılasın bakalım,Ky de uzun soluklu olmalı mal kaptırmamalı..

6.  Alıntı Originally Posted by ÇiftçiDede Yazıyı Oku
    Malum çete ucuza toplamak için kademe kilitliyor,hem de çıtır peşinde..
    Rygyo nun şu andaki piyasa değeri 270 milyon Tl nin üzerinde,%62 sahibi Rysas ın 134 milyon Tl,oysa şu anda sadece Rygyo daki payı 167 milyon tl,ayrıca başta taşıt muayene olmak üzere 6 bağlısı daha var.
    Rygyo 2. çeyrekte ilk çeyrekteki 13 milyon tl zararı sıfırlayabilirse ana şirket Rysas güzel kar açıklar,3.çeyrekte zaten 10 milyon tl yi aşan arsa satış karı da eklenecek.Durum böylesi açık ortadayken bu ne yaman fiyatlama çelişkisi.. güç bende diyenler baskılasın bakalım,Ky de uzun soluklu olmalı mal kaptırmamalı..
    Benim maliyet 1.15 KY olarak hep ov bekleyeyim diyorum ama RYSAS ikidir maliyetimin altına geliyor. 1.17 den almistim ala ala 1.15 yaptim ama şimdi diyorum keske 1.21 gordugunde verseymisim. Ona buna hic bakmiyor bu kagit birileri ne derse o oluyor maalesef. Bagladigim parayla bekledigim sureye yazik diye dusunuyorum. Kv de bir sey beklemiyorum olursa da verir kurtulurum. YTD

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatirim tavsiyesi degildir.

Sayfa 91/316 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •