Sayfa 235/316 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1.  Alıntı Originally Posted by borubukucu Yazıyı Oku
    Ben canlı izledim, illaki vardır youtube da biryerlerde..
    programla ilgili kafama bir şey takıldı: astronot önceki söyleşide 1,5 milyon m2 depomuz var diyordu, şimdi 1,3 milyon m2 diyor.. 200k m2 depo ne oldu buharlaştı mı?? Bu arada herhangi bir satış haberi görmedim..
    kedi buradaysa ciğer nerede, ciğer buradaysa kedi nerede???

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!!
    Bir kısmı ile finans temin etmek için sat-kirala-geri al yaptıklarını zannediyorum. Ama bu hesaba dahil mi o konuda bilgi sahibi değilim.Şirket bazı konularda haddinden fazla ketum...
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

2.  Alıntı Originally Posted by selimsen Yazıyı Oku
    Bir kısmı ile finans temin etmek için sat-kirala-geri al yaptıklarını zannediyorum. Ama bu hesaba dahil mi o konuda bilgi sahibi değilim.Şirket bazı konularda haddinden fazla ketum...
    Yukarıdaki talk show da da 2 milyon m2 diyor. Biraz abartmayı seviyor sanki astronot. Şirket benim diyor ama % kaçının halka açık olduğunu unutuyor. Konuşmaları çok tutarsız, esasen sormak lazım yatırımcı ilişkilerine gerçekteki mal varlığını.
    Ama batakçı değil anlaşılan astronot, aldığını arsaya gömmüş!!!

3.  Alıntı Originally Posted by borubukucu Yazıyı Oku
    Yukarıdaki talk show da da 2 milyon m2 diyor. Biraz abartmayı seviyor sanki astronot. Şirket benim diyor ama % kaçının halka açık olduğunu unutuyor. Konuşmaları çok tutarsız, esasen sormak lazım yatırımcı ilişkilerine gerçekteki mal varlığını.
    Ama batakçı değil anlaşılan astronot, aldığını arsaya gömmüş!!!

https://www.youtube.com/watch?v=Nb3tha5fKHc&t=556s linkteki talk Show da kendisi de itiraf ediyor zaten.Bazen sallıyorum diyor.Ama unutuyor ki halka açık şirketleri mevcut.Ben şirketlerdeki kontrolün kendisinde olduğunu ,haberi olmadan hissede kuş uçmayacağını düşünüyorum.

Evet dediğiniz gibi abartmayı seviyor.Kendisinin deyimi ile 27 sektörde çalışıyor.Bence biraz fazla dağılmışlar.
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

4. Socar ı satınaldım diyor espri yapıyor heralde, taşıma işini kasdediyorsa bu konuyla ilgili bir kap açıklaması görmedim.
    Sayın Durmuş Döven, ciddi konulardan bahsediyorsunuz, şayet konuştuklarınız doğruysa spk kanununa muhalefetten suç işliyorsunuz. Halka açık şirketlerle ilgili gelişmeleri kap tan öğrenmemiz lazım!!
    Yok eğer espri oldun diye söylüyorsanız o zaman da manipülasyon yapıyorsunuz!!

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. En son tv den 2 açıklaması dikkatimi çekti. Olumlu olan socar iş ilişkisi ve likit gaz taşımacılığı vizyonu..ayrı bir uzmanlık gerektiriyormuş..

Olumsuz olan da yıllardır yaptıkları demiryolu yatırımları..hatta kur borcunu yaratan ana sebep..tcdd zamlarından sonra kara taşımacılığı ile aynı fiyata gelmiş ve şu haliyle kar üretmiyormuş..patlamış yani ellerinde anlaşılan

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

6.  Alıntı Originally Posted by borubukucu Yazıyı Oku
    Socar ı satınaldım diyor espri yapıyor heralde, taşıma işini kasdediyorsa bu konuyla ilgili bir kap açıklaması görmedim.
    Sayın Durmuş Döven, ciddi konulardan bahsediyorsunuz, şayet konuştuklarınız doğruysa spk kanununa muhalefetten suç işliyorsunuz. Halka açık şirketlerle ilgili gelişmeleri kap tan öğrenmemiz lazım!!
    Yok eğer espri oldun diye söylüyorsanız o zaman da manipülasyon yapıyorsunuz!!

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Orda hatırladığım kadarıyla(1.06.2018-tarihli kapta da bulabilirsiniz)Reysas yatırım Holding -Reysas Holding bünyesinden ayrılmıştı.(belki de tedbiren)Durmuş Dövene satılmıştı...
    İşte bu Durmuş Döven'e ait Reysaş Yatırm Holding-Socar-Turkey LNG ortak oldu..Yani Reysaş holdingin ilgisi yok.

Dipnot:Şirketimizin 30/05/2018 tarih ve 502 sayılı Yönetim Kurulu Kararı doğrultusunda; sermayesine %89,96 oranında sahip olduğumuz bağlı ortağımız Reysaş Yatırım Holding A.Ş.'nin tamamı, 2.574.558,94 TL bedel ile şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Durmuş Döven'e satılmıştır.

5 yada 6 sene önceydi herhalde. Fiskobirliğin bütün depolarını tmo adıyla bunlara devrettiler. Kullanım hakkımı, mülkiyetmi bilmiyorum.Fiskobirliiği bitirip tmo yaptılar, tmo da fındık depolarını bunlara devretti. Yani siyasi işbirlikleri sağlam. 2003 de abd Irağa girerken işlerini bunlar yaptı. Conin nin bütün silah ve ikmali yapıldı. Beddua vardır bence. Sıradan firma abd ile iş yapamaz.
    Şimdi çıkmış ne kadar büyük olduklarını, ne kadar arsası olduğundan bahsediyor.
    Ölçümüz ne bizim. Şu : hissen istikrarlı olarak yükseliyormu. Temettü varmı. İkiside yok. O zaman sormak lazım. Sen neden bunları anlatıyorsun. Amaç ne. Gene irili ufaklı yatırımcımı öpeceksin.
    Valla benim düşüncelerim bunlar. Güvenmiyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by selimsen Yazıyı Oku
    Orda hatırladığım kadarıyla(1.06.2018-tarihli kapta da bulabilirsiniz)Reysas yatırım Holding -Reysas Holding bünyesinden ayrılmıştı.(belki de tedbiren)Durmuş Dövene satılmıştı...
    İşte bu Durmuş Döven'e ait Reysaş Yatırm Holding-Socar-Turkey LNG ortak oldu..Yani Reysaş holdingin ilgisi yok.

Dipnot:Şirketimizin 30/05/2018 tarih ve 502 sayılı Yönetim Kurulu Kararı doğrultusunda; sermayesine %89,96 oranında sahip olduğumuz bağlı ortağımız Reysaş Yatırım Holding A.Ş.'nin tamamı, 2.574.558,94 TL bedel ile şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Durmuş Döven'e satılmıştır.
    Anlattıklarının hangisi yatırım holdingde ki, bahsettiği malların tamamına yakını reydaşın yani bizim!!!

Sayfa 235/316 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •