Sayfa 809/1024 İlkİlk ... 309709759799807808809810811819859909 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 6,465 - 6,472 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by PiNNo Yazıyı Oku
    BİM'de Aralık 2017 muz fiyatı 7.95 TL... Şuanda 11.95 TL... 6 ayda fiyat artışı %50... Hayat herşeyden daha hızlı pahalaniyor sanki.
    Dolarla yarışıyor Bunun artışı

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ohaa blombergteki bayan 10 ağustostaki atağı dış güçlere bağlayanlar mb sının yayınladığı verilerden yurt dışındn bir saldırı olmadığını alımların yurt içi kaynaklı olduğunu söyledi. yabancılar ortalama 3 milyar doalr işlem yaparken o gece 3.8 milyar dolar işlem yapmışlar buna karşılık yerliler ortalama 3.4 milyar dolar işlem yaparken o gece 10 milyar doların üstünd eişlem yapmışlar dedi.
    kadının adı dr. zeynep ökten
    yani dış güçler hikaye bu işi yapan içeridekiler diyor
    hadi buyrun açuıklayın kimler yapmış o hareketleri
    tek cent hareketi ben yaptıysam ben vatan haini olayım
    ama dolar alan adamlar bana vatan haini diyenlerse hepsi osmanlı çocuğudur.
    94 krizinde Türkinvestin teminatına çökmek için verilen krediye takoz koyan bu şekilde krizi dolaylı tetikleyen..2001 krizinde en çok piyasadan dolar çekenlerde 3 ncü olandır bunlardan birisi..oyuncular belli kim olacak..

MB ye viopta karşı pozisyon açanlardır belki de..yeni krizler yeni kurallar yazdırıyor..hepsinde de o dönem revaçta olan, karşılıksız olan bir değer patlıyor, bu kuru tetikliyor..serbestse piyasa serbesttir...iyi de sen niye bu kadar serbestsin denemez..yönetseydin öngörseydin..2016 da rand tepe yapıp düşmeye başlayıp da tl niye aynen devam etti diye keşfetseydin..

Neyse..trafikte şoförün işine karışmayacan..

Saygılar

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    94 krizinde Türkinvestin teminatına çökmek için verilen krediye takoz koyan bu şekilde krizi dolaylı tetikleyen..2001 krizinde en çok piyasadan dolar çekenlerde 3 ncü olandır bunlardan birisi..oyuncular belli kim olacak..

MB ye viopta karşı pozisyon açanlardır belki de..yeni krizler yeni kurallar yazdırıyor..hepsinde de o dönem revaçta olan, karşılıksız olan bir değer patlıyor, bu kuru tetikliyor..serbestse piyasa serbesttir...iyi de sen niye bu kadar serbestsin denemez..yönetseydin öngörseydin..2016 da rand tepe yapıp düşmeye başlayıp da tl niye aynen devam etti diye keşfetseydin..

Neyse..trafikte şoförün işine karışmayacan..

Saygılar
    sen el arabanı sürmeye devam et mor burakçı seni
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    sen el arabanı sürmeye devam et mor burakçı seni
    Anlamadım ?

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Anlamadım ?
    senden hoşlanmadım bana moru kıymetli adam diye tanıttın diye sanırım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Bir iletişim kazası olsa gerek..kıymetli demedim ilginçti dedim..uçuktu..Morla dalga geçerdik yaw..

Neyse..yeter bu kadar nostalji..

7. 2,75 ten aldığım tuzlu yer fıstığı paketi 4,95 olmuş.

Artış yüzde 80

2016 Ağustos ta aldığım sıfır Dacia Sandero Stepway 1,5 dci şimdi 108 bin.
    Ki o zaman piyasadaki en ucuz sıfır binek araba idi.
    Artış yuzde 107,69

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

8. Sayın @rxpu bu son tebliğ Pergamon dış ticaret,tgsas dış ticaret gibi şirketleri nasıl etkiler? Bir bilginiz var mı acaba bu konuda?

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Sayfa 809/1024 İlkİlk ... 309709759799807808809810811819859909 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •