Sayfa 812/1024 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862912 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 6,489 - 6,496 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Güney Afrika’ya git bence. Yeni Arjantin adayı. Bizden bin beter olacak. Nalları dikmek üzere. Orada harem kurarsın bu para ile.

Alıntı Originally Posted by strongarm Yazıyı Oku
    evett yakında NewYork'tayım 3 haftada ne kadar dolar ezmeliyim sizce? oylama başlasın. üst sınır 15000$ !!!

evett yakında NewYork'tayım 3 haftada ne kadar dolar ezmeliyim sizce? oylama başlasın. üst sınır 15000$ !!!
    Bir zamanlar saati 50 USD olan park yerleri bile vardı. Hatta buraya park etmeyi aklınızdan bile geçirmeyin tarzı trafik levhalarının bulunduğu caddeleri hatırlıyorum.

Park edeceğiniz yer, konaklayacağınız yer, kiralayacağınız araba, yeme - içme, uçak gidiş-dönüş, vb unsurlara, tercih ve zevklerinize bağlı olarak bence ayırdığınız bütçenin tümünü ezmek en iyisi.

Alıntı Originally Posted by harakiri35 Yazıyı Oku
    senin burda kafa yorduğunun %10'u kadar kafa yormamışlardır. bu imam takımını kafanda biraz fazla büyütüyosun, yok taktikler stratejiler vs.

halbuki tarikatçının biri ben yaptım oldu bi planla geliyo reiste beğenirse koyuyolar yasaya, yönetmeliğe. çok tepki gelirse çekiyolar. bunuda çekebilirler.

yani bi düşün Türkiye hiç senin böyle üzerine kafa yorduğun şekilde stratejik bir derinlikle yönetilen ülkeye benziyormu allah aşkına. taktik maktik yok bam bam bam gidiyo reis günü kurtara kurtara.
    Her kelimesi dogru tespitler, bravo!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Güney Afrika’ya git bence. Yeni Arjantin adayı. Bizden bin beter olacak. Nalları dikmek üzere. Orada harem kurarsın bu para ile.
    öyle sefil ülkelerde işim yok, ABD,AB,isviçre harici adım atmam. sefil ülkelere para YOK!!!!

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Güney Afrika rüşvetin en çok alınıp verildiği ülkelerin başındadır.

Burada bazı arkadaşlar Güney Afrika dan Eurobond almışlardı diye hatırlıyorum. Sanırım SERMO diye birisiydi. Bence mantıklı değil. Paranızın üstüne soğuksu içme ihtimali epey yüksek.
    SERMO o günlerden sonra pek görünmedi sanırım. Sayın Sermo duyuyorsanız bir ses verin lütfen.

Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Bir zamanlar saati 50 USD olan park yerleri bile vardı. Hatta buraya park etmeyi aklınızdan bile geçirmeyin tarzı trafik levhalarının bulunduğu caddeleri hatırlıyorum.

Park edeceğiniz yer, konaklayacağınız yer, kiralayacağınız araba, yeme - içme, uçak gidiş-dönüş, vb unsurlara, tercih ve zevklerinize bağlı olarak bence ayırdığınız bütçenin tümünü ezmek en iyisi.
    downtown'a asla araçla girmem,işkence. taksiye binerim metroya binerim daha iyi.
    cennetim:

millet burada zamlardan kırılsın bana ne!?

downtown'a asla araçla girmem,işkence. taksiye binerim metroya binerim daha iyi.
    cennetim:

...sokaklarda yatan elli milyon zavallının videosunuda çekmişlermi...???

Alıntı Originally Posted by crayon07 Yazıyı Oku
    ...sokaklarda yatan elli milyon zavallının videosunuda çekmişlermi...???
    new york'un nüfusu 9 milyon, 50 milyonu nereye sığdıracan? bu fakir edebiyatı sökmez orada haa,ancak TR gibi yerlerde prim yaparsın. paran varsa tüm kapılar açılır,BİTTİ

Sayfa 812/1024 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862912 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •