Sayfa 254/1024 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

önceki yıl somon 35 idi dolardaki artışla beraber geçen kış 55 e falan yiyorduk. bu sene piyasaya kaçtan verecekler merak ediyorum. dolara fiyatı direk bağlı bir balık
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    ilginç. ne iş yapıyormuş da yılda 770 bin dolar veriyorlarmış acaba? benim emekli maaşlarım dahil bütün hayatım boyunca kazanacağım para o kadar değil, ve ben ingilizce bilen yüksek lisanslı bir mühendisim. bu ülkede birilerini keriz yerine koyuyorlar galiba ama kimi bilemedim...
    770 bin dolar sallama

Ceo nun bir alti onu yapmiyordur

https://www.facebook.com/luigi.alfan...977605?__xts__[0]=68.ARCnYepNkZVO2Iet0FVF8g62_qzrroJfQcckCUx63RkwjY eBp6hZfHBJU5dZcLTLOYu4fiOV_Od42GlFdlmPON6-7wyKRCN0-SwJQT6YOHkLuU80dLr_j0FZ8wll9WHR_pKkT3hRlTKN&__tn__ =C-R

şöyle adam gibi doalrla dans edelim diyoz araya zırt pırt bişeyler giriyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

acıbadem sigorta ingilizlere satılmış araplar neden sattı ki

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Arabın hangisi olduğu da önemli, Suud, Bae şu an Türkiye karşıtı politika izliyor. Katar Türkiye yanlısı (gözüküyor).
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

[QUOTE=banucann;2557946][QUOTE=BOSPOROS

cami görevlileri, her ilde, önceden belirlenmiş bir alana her ay 1 ağaç dikseler, Amazon ormanları seviyesine çok rahat ulaşırdık, yalnışmı.? Diyanet atak yapmalı. hem hadis yok mu? " kıyamet kopacagını bilseniz elinizdeki fidanı dikin". bu ağaç dikme işi tüm cezaevleri için de, görev haline getirilmeli. . hayaller, hayaller.![/QUOTE]

dikilen fidan sulanması lazım onlarla kim ilgilencek. En basitinden baraj göllerinin yanında tarım arazisi var ise su kenarına bir sögüt agacı dikeyım gölgesinden faydalanırım gelen gidende gölgesinden faydalanır balıgını tutar sevap kazanırım diyen yok. Yapacagı iş su kenarına sögüt cubugu sokacak. Bir keresınde kurtbogazında su kenarına sogut agacı cubuklamıstım sökmüşlerdi hepsini.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ayvalıkta tanıdığım 2 imam var 2 side otelde resepsiyonist olarak çalışıyorlar
    devletten maaş alıyorlar ise müftülüge şikayet et. yada şantaj yap para sızdır

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ingiliz sıfatında badem bıyıklılar almıstır. Sen inanma ingilizlerin aldıgına .

Sayfa 254/1024 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •