Sayfa 815/1024 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865915 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 6,513 - 6,520 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Sayın Strongarm, oralara gitmişken NY sokaklarındaki evsizlerden 3-5 kare fotoğraf çeker ve burada paylaşırsanız bizdekilerden ne kadar farklı, besili ve gürbüz olduklarını hep birlikte görmüş oluruz.
    hiççç işim olmaz onlarla,zaten takıldığım mekanlarda onları görmem. brooklyn gibi mekanlarda takılırlar ki hiççç işim olmaz. bronx bile bunlardan temizlendi yahu.

2.  Alıntı Originally Posted by strongarm Yazıyı Oku
    new york'un nüfusu 9 milyon, 50 milyonu nereye sığdıracan? bu fakir edebiyatı sökmez orada haa,ancak TR gibi yerlerde prim yaparsın. paran varsa tüm kapılar açılır,BİTTİ
    Haziran 2018 NYC homeless reported:
    62 bin civarı belediye barınaklarında yaşayan evsiz nüfusu var...

Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Ye reis, çatır çutur ye ama o parayla viopda merkezi 13 eylüle kadar merkezi kütür kutur utmek de var hahahahaha
    Merkezi kütür kütür sen ye dostum ben o zamana kadar kaçmış olurum. dönüşte müjdeli sömürü haberlerini bekliyorum.ahahahaha

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by strongarm Yazıyı Oku
    evett yakında NewYork'tayım 3 haftada ne kadar dolar ezmeliyim sizce? oylama başlasın. üst sınır 15000$ !!!
    ilk bilmen gereken sey ac kalacaksin

dunya kadar lokanta var ama cogu cok pahali ve kalitesiz. Hele Turkiyede her turlu lezzeti tatmis bir adam icin cok zorlanacaksin

O yuzden Turklerin cogu mcdonalds burger king takiliyor ama bir zaman sonra oda bayiyor

Dunyada gidilmesi gereken en son sehri secmissin. Umarim kisin gitmezsin cunku oyle boyle degil baya kalin giyinmen gerekecek

15 bin dolar seni 3 hafta idare eder araba kiralamazsan ve pahali otelde kalmazsan

5. şu anda dış borç dolar faizi %25'lere varan devlet bankaları var. bir devlet bankasının bu kadar yüksek faizle borç almasında mantık var mı? borcu devlet düşük faizle alıp bankaya verse tasarruf edilemez mi? yoksa devlet bu borç bankanın borcudur, ödeyemezse batsın, beni ilgilendirmez mi diyecek? devlet bankası devlet kurumu ise bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?
    yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    şu anda dış borç dolar faizi %25'lere varan devlet bankaları var. bir devlet bankasının bu kadar yüksek faizle borç almasında mantık var mı? borcu devlet düşük faizle alıp bankaya verse tasarruf edilemez mi? yoksa devlet bu borç bankanın borcudur, ödeyemezse batsın, beni ilgilendirmez mi diyecek? devlet bankası devlet kurumu ise bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?
    ? kaynak

Asla yatırım tavsiyesi olarak nitelendirilemez !!!

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    ilk bilmen gereken sey ac kalacaksin

dunya kadar lokanta var ama cogu cok pahali ve kalitesiz. Hele Turkiyede her turlu lezzeti tatmis bir adam icin cok zorlanacaksin

O yuzden Turklerin cogu mcdonalds burger king takiliyor ama bir zaman sonra oda bayiyor

Dunyada gidilmesi gereken en son sehri secmissin. Umarim kisin gitmezsin cunku oyle boyle degil baya kalin giyinmen gerekecek

15 bin dolar seni 3 hafta idare eder araba kiralamazsan ve pahali otelde kalmazsan
    yemeğemi gidiyoruz yahu tam türk mentalitesi: "hurrraaa yemeğe gidiyoruz". sen benim nasıl mekanlarda takıldığımı biliyormusun. haa arabayla falanda işim olmaz,yük olur bana

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    ? kaynak

Asla yatırım tavsiyesi olarak nitelendirilemez !!!
    kaynak.....
    yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 815/1024 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865915 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •