Sayfa 929/1024 İlkİlk ... 429829879919927928929930931939979 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 7,425 - 7,432 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    tavuk dönercideki komi telefonda konuşuyordu. kulaklarımla duydum dolar 10 tl olacakmış sakın doalrla borçlanma diyordu
    3.40 kadar yolu var demektir

2.  Alıntı Originally Posted by etnaxy Yazıyı Oku
    3.40 kadar yolu var demektir
    4,08 e kadar yolu herkes biliyor 10 TL olacağını bi ben bilmiyorum.. Ne yaman çelişki..
    Bol kazançlar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

ortaköyde özel kız yurdu öğrenci başı 1.200 euro aylık istiyor. adı repuplıka paran varsa kızı okutuyon
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın- Daily Sabah;
    İdlib ’e yönelik herhangi bir saldırı ölüm ve yıkımdan başka bir şey getirmeyecek olup hem Cenevre hem de Astana süreçlerindeki tüm siyasi çabaları baltalayacak, bu da Esed rejiminin ahlaksız bir zaferi olacaktır” yorumu dikkat çekti. Kalın, Türkiye, Rusya ve İran’ın İdlib ’de askeri gözlem noktaları kurduğunu hatırlatarak şu ifadeleri kullandı: “Türk askerlerinin varlığı, muhtemel bir saldırıyı önlemenin tek garantisi. Zira Rus savaş uçakları ve rejim kara kuvvetleri, Türk askerleri oradayken bir saldırı gerçekleştirmeyi göze alamaz (sivilleri ve meşru, ılımlı muhalif güçleri umursamadıklarını biliyoruz).....

Suriye İdlibdeki teröristleri tabii ki yokedecek.
    Türk askeri teröristlere kalkan yapılmadan derhal geri çekilmeli..
    ABD kendi teröristine kendi askerini siper yapsın..

5. zerre kadar akıl varmı bu yaptıkları işte gerci hükümetinde yaptıgı onca boş işleri düşününce secmenindende farklı bişi beklemek zor
    https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem...dular-2616925/

Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    zerre kadar akıl varmı bu yaptıkları işte gerci hükümetinde yaptıgı onca boş işleri düşününce secmenindende farklı bişi beklemek zor
    https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem...dular-2616925/
    Gerçekten bunların kafaları hiç çalışmıyor.
    Türkiye'ye yönelik ekonomik saldırılara tepki için yapmış. TOBB Başkanı, Belediye Başkanı ne mutlu olmuştur. Al hanım sakla şunu demişlerdir.
    Adam yalakalık yapmak isterken batırmış resmen. Reis buna bir höt yapsın.
    Turşusunu kur diye bir deyim var. Kullanmaya harcamaya kıyılamayan şeyler için turşusunu kur derler.
    Dolar alın harcamayın mesajı vermiş yalakalık yapmak isterken. Allah şaşırtıyor böyle bunları.

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    4,08 e kadar yolu herkes biliyor 10 TL olacağını bi ben bilmiyorum.. Ne yaman çelişki..
    Bol kazançlar
    Sn. thejack ben kaldığım yerden devam ediyorum diyorsunuz kısaca..

(Topic kapandığı için alıntılanamıyor)

2.06.2018---thejackalav; Bu dolar olayını 2000 Yılında borsa zirvesine benzetmeye başladım..
    O zamanlar elinde poşet ile para dolu insanlar gelip ben hisse alacağım der para dolu poşedi masaya bırakırdı... Herkez in ağzında borsa vardı...

Şimdide herkezin ağzında Benjamin... Alan alana altın realize edilip dolar alınır anlarımda 2 cent ten hisse satıp dolar alanlar ve TL yi dolara çevirenler in sonunu merak ediyorum

http://www.hisse.net/topluluk/showth...24914&page=391
    Walla buradakilerde senin sonunu merak ediyor, söyliyeyim..

Sayfa 929/1024 İlkİlk ... 429829879919927928929930931939979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •