Sayfa 127/195 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177 ... SonSon
Arama sonucu : 1560 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: RAYSG - Ray Sigorta

1. Halka acik hisse adeti fazla degil. Baskiliyanin elinde fazla kursun yoktur.

[QUOTE=sulzer;2370682]
     Alıntı Originally Posted by zagorveciko Yazıyı Oku
    Son gunlerdeki artan islem hacmini nasil yorumluyorsunuz?

işlem hacminin son günlere göre artması ilginin oldugunu gösterir..
    burada hissede alım olurken karşısının hisseyi sıkıyormu salıyormu önemli olan ..derinlik olarak bakmadıgım için ne olup ne oldugunu bilemiyorum ...?
    bir anımı anlatayım..
    bagfs fiatı 55/57 tl arasında..?
    alım yaptıkça karşı taraf hafif hafif malı bize yediriyor..bunu fark edince kol kesip bıraktık..
    ve hisseyi izlemeye aldım fakat alım yapmadım ve bagfs 23,50 kadar düştü ilk tepki vermesinde alım yapmaya başladık ve 40 tl kadar alıma devam ettim kıssaca sonuç 200 tl malını verdik gitti hisse 250 kadar yükseldi..

son 4 gündür hisse baskılanıyor..?

2. [QUOTE=zagorveciko;2372576]Halka acik hisse adeti fazla degil. Baskiliyanin elinde fazla kursun yoktur.

bu gibi sıg veya diger deyimle halka arz hissesi az olan hisselerde bahsettigim konu daha çok olur..
    örnek verdigim bagfs ozamanlar yaklaşık tam hatırlamamakla bereber yaklaşık 10/12 milyondu galiba..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

3. bizim sigortanın telleri çok zayıf onun için ikide bir sigortası atıyor..
    usta,sı durumu iyi degerlendiremiyor yeni usta lazım ..

eskilerin bir tabiri ile üzerine ölü topragı serpmişler (ölü taklidi) yapıyor ..?
    nasılsa biri dürtecek gerçekten ölümü yoksa numaramı yapıyor..
    Son düzenleme : sulzer; 16-07-2018 saat: 18:01.
    ZIR-DELİ Y.T.D

4. 2018 yili ilk 3 ayin prim uretimi gecen senenin ayni donemine gore %17 daha yuksek, ikinci ceyrek prim buyumesi ise gecen senenin ayni donemine gore %47 daha fazla. Mantiken hic bir firma zarar edip satisini arttirmaz.

Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    bizim sigortanın telleri çok zayıf onun için ikide bir sigortası atıyor..
    usta,sı durumu iyi degerlendiremiyor yeni usta lazım ..

eskilerin bir tabiri ile üzerine ölü topragı serpmişler (ölü taklidi) yapıyor ..?
    nasılsa biri dürtecek gerçekten ölümü yoksa numaramı yapıyor..

5. Şirketimizin 2018 yılı Ocak - Şubat aylarını kapsayan denetimden geçmemiş tahmini prim üretimi 126.006.452.-TL dir.

Şirketimizin 2018 yılı Ocak-Mart aylarını kapsayan döneme ait denetimden geçmemiş tahmini prim üretimi 245.424.866.-TL dir. Prim üretiminde bir önceki yılın aynı dönemine göre % 17.40 oranında artış meydana gelmiştir. Branş bazında üretim rakamı ekteki dosyada bulunmaktadır.

Şirketimizin 2018 yılı Ocak-Nisan aylarını kapsayan döneme ait denetimden geçmemiş tahmini prim üretimi 321.817.502.-TL dir. Prim üretiminde bir önceki yılın aynı dönemine göre % 21 oranında artış meydana gelmiştir.

Şirketimizin 2018 yılı Ocak-Mayıs aylarını kapsayan döneme ait denetimden geçmemiş tahmini prim üretimi 388.957.400.-TL dir. Prim üretiminde bir önceki yılın aynı dönemine göre % 27,34 oranında artış meydana gelmiştir.

Şirketimizin 2018 yılı Ocak-Haziran aylarını kapsayan döneme ait denetimden geçmemiş tahmini prim üretimi 456.912.285.-TL dir. Prim üretiminde bir önceki yılın aynı dönemine göre % 29,45 oranında artış meydana gelmiştir. Branş bazında üretim rakamı ekteki dosyada bulunmaktadır.

şirket her ay üzerine koyarak geliyor : fakat hisse degeri patinaj yapıyor:rayları kaygan galiba..
    ZIR-DELİ Y.T.D

6. çok ilginç bir tahta ve hisse...?
    yaklaşık ortalama her ay 70 milyon pirimini artırmış bir sigorta şirketi sanki 70 milyon her ay zarar etmiş gibi 2018 ocak,dan beri düşmüş..gerçekten çok ilginç bir spek ve ortaklara sahip ve % 4.99 işlem gören çok sıg bir hisse ...herhalde bu hissede olanlar kafayı yemişler yani deliler arasına birde zırdeli geldi .. bu arada burasını izliyorsa degerli spek kardeş ben uzuncuyum hiç canını sıkmam..beni vestelciler iyi bilir:sadece ara sıra gıdıklarım:: bol şanslar
    ZIR-DELİ Y.T.D

7. ...................nokta konmuştur topigi ve hisseyi sesizce izlemeye alalım son yazım................... ???
    Son düzenleme : sulzer; 18-07-2018 saat: 18:16.
    ZIR-DELİ Y.T.D

8. ray sigortanın üstadları gerçekten durdunuz artık yazmıyorsunuz. bilanço öncesi guzel bir yazı paylaşım yapsanızda bilgilendirirseniz nasıl olur...saygılarımla....
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

Sayfa 127/195 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •