Sayfa 175/195 İlkİlk ... 75125165173174175176177185 ... SonSon
Arama sonucu : 1560 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: RAYSG - Ray Sigorta

1. Bu cibiliyetsiz tepki falanda vermiyor...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Kap : Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında IHEVA.E ve RAYSG.E paylarında 06/03/2019 tarihli işlemlerden (seans başından) 20/03/2019 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır.
    VBTS kapsamında IHEVA.E ve RAYSG.E paylarında uygulanmakta olan açığa satış ve kredili işlem yasağı brüt takas uygulaması ile birlikte 20/03/2019 tarihine (seans sonuna) kadar devam edecektir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Belliydi bugün ki haraketinden
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

Brüt takas ama aldım tepkiye ya herro ya merro

EML-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

6. https://invst.ly/a8m7u

büyük resime bakınca hisse hep ikili yükseliş yapmış ve üç hiç birzaman olmamış ..? olmayacak diye bir kural yok
    hisse yükselmesi için yeni bir dip arayışına girecek tahminen 1.40 ile 1.30 tl olabilir ..
    kesin olacak denilen bir kural yok kuralı koyan spek onun ne düşündügü o yeri ve zamanı biliyor ..
    bundan önceki 3.40 tl yükselişinde ne yapmak istedi ise karşı taraf satışa geçince oyuncunun oyunu bozuldu ve yüklü bir mal ile kaldıgını düşünüyorum ve yeni bir oyun kurması gerekiyordu şimdi bunu uyguladıgını düşünüyorum..
    şayet bilanço kar oranı 28 milyon degilde 50 veya 60 milyon gelse idi spek için bulunmaz bir fırsat olacaktı hem hisseyi yukarılara götürecek hemde maldan çıkacaktı oyun bozuldu borsada oyun çoktur yeni bir plan program yapcaktır bu nek kadar sürer bilemeyiz:elinde olanlara bol şanslar
    ZIR-DELİ Y.T.D

7.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    https://invst.ly/a8m7u

büyük resime bakınca hisse hep ikili yükseliş yapmış ve üç hiç birzaman olmamış ..? olmayacak diye bir kural yok
    hisse yükselmesi için yeni bir dip arayışına girecek tahminen 1.40 ile 1.30 tl olabilir ..
    kesin olacak denilen bir kural yok kuralı koyan spek onun ne düşündügü o yeri ve zamanı biliyor ..
    bundan önceki 3.40 tl yükselişinde ne yapmak istedi ise karşı taraf satışa geçince oyuncunun oyunu bozuldu ve yüklü bir mal ile kaldıgını düşünüyorum ve yeni bir oyun kurması gerekiyordu şimdi bunu uyguladıgını düşünüyorum..
    şayet bilanço kar oranı 28 milyon degilde 50 veya 60 milyon gelse idi spek için bulunmaz bir fırsat olacaktı hem hisseyi yukarılara götürecek hemde maldan çıkacaktı oyun bozuldu borsada oyun çoktur yeni bir plan program yapcaktır bu nek kadar sürer bilemeyiz:elinde olanlara bol şanslar
    Bana göre plana programa gerek yok dibede.Son bir kaç gündür herkes dip formasyonundan bahsediyor .Bir haftadır kağıt düşüşteydi daha yenimi oluştu bu formasyon ,daha önce neredeydi ?
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

1.50 lerden başlayıp geri 1.50 ye gelince mi dip olacak. O zaman 2.30 dan aldık diye hapı yuttuk desenize. Pehh

EML-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Sayfa 175/195 İlkİlk ... 75125165173174175176177185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •