Sayfa 75/195 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon
Arama sonucu : 1560 madde; 593 - 600 arası.

Konu: RAYSG - Ray Sigorta

1. .Arkadaşlar gerçekci olmak lazım....bu bilançoyla B grubuna geçme beklentimiz tamamen sene sonuna kaldı......şayet neredeyse net kar rakamı ile bire bir oranında karşılık ayırmasalardı belki temmuz'a geçiş olur ümidimiz olacaktı.... ama artık bu vade için B grubuna geçme beklentimiz yok.....hayırlısı olsun

2.  Alıntı Originally Posted by Dow16 Yazıyı Oku
    .2,482,867...milyon tl vergi karşılığı ayırmış......vergi oranları % 50 olduda haberimizmi olmadı......beyler karşılık ayırmışlar 5,107,561.tl...böyleliklede ödenmiş vergisi düşülmüş karımız 10,382,431...tl olmasına rağmen neden 5,274,870.tl açıklarlar anlamak mümkün değil.....
    Ne kadar mereklılar kar saklamaya zarar yazsalardı bari icleri gitmistir nasıl kar ettik biz diye ytd..

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

3. Sürpriz yıl sonunda.o zamana kadar psikoloji bozup toplayacaklar. Yıl sonu yönetim binasının 3 yılda bir yaptığı değerleme var.oradan 12 milyon civarı kar yazacaklar.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

5.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Sürpriz yıl sonunda.o zamana kadar psikoloji bozup toplayacaklar. Yıl sonu yönetim binasının 3 yılda bir yaptığı değerleme var.oradan 12 milyon civarı kar yazacaklar.

.Bilgi için teşekkürler....son derece değerli......

6.  Alıntı Originally Posted by Dow16 Yazıyı Oku
    .öyle diyorsanız doğrudur.....özellikle sizi itham etmedim ama genede sizden özür dilerim....

.ama bu şekilde hareket eden bir yatırımcı sizinde gördüğünüz gibi var......
    Spek bu hareketleri hep yapar.korkut topla.hacimsiz aşağı bas sonra ucuz fiyattan topla taktiği.bence bizim bilmediğimiz özel bir hikayesi var.

7.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Spek bu hareketleri hep yapar.korkut topla.hacimsiz aşağı bas sonra ucuz fiyattan topla taktiği.bence bizim bilmediğimiz özel bir hikayesi var.

bu şirketin ne gibi özel bir hikayesi olabilir sizce,merak ettiğim için soruyorum yanlış anlamayın

bildiğimiz sigorta şirketi,sektörde de fazla bir ağırlığı yok

8.  Alıntı Originally Posted by different Yazıyı Oku
    bu şirketin ne gibi özel bir hikayesi olabilir sizce,merak ettiğim için soruyorum yanlış anlamayın

bildiğimiz sigorta şirketi,sektörde de fazla bir ağırlığı yok
    .evet sn beyazsayfa;

.bu açıklamanızı açarmısınız acaba.....teşekkürler

.''sektörde de fazla bir ağırlığı yok''..........şu kısmına biz cevap verelim.....sn genel müdür Koray Erdoğan beyin 22,03,2017 tarihli matrix'tede geçen ve şirketin haberler kısmını açrsanız görebileceğiniz açıklamasında pazar hedeflerinin % 4,7 olduğu ifadesi varki....bu rakam hiçte azımsanacak bir yüzde değil diye tahmin ediyorum.....

Sayfa 75/195 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •