Sayfa 164/195 İlkİlk ... 64114154162163164165166174 ... SonSon
Arama sonucu : 1560 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: RAYSG - Ray Sigorta

1. raysg,nin rayların altında derin çukurlar oluşmuş,ki tren raydan çıktı sigortası attı herhalde..?
    yerli soygunculardan bıktık ... yönetim yabancı bunlarda dürüst çıkmadı..
    ZIR-DELİ Y.T.D

3.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    raysg,nin rayların altında derin çukurlar oluşmuş,ki tren raydan çıktı sigortası attı herhalde..?
    yerli soygunculardan bıktık ... yönetim yabancı bunlarda dürüst çıkmadı..
    Yonetimin disaridaki %5 kusur hisse ile ilgili bir manipulasyon yaptigini hic zannetmiyorum. Adamlar islerini duzgun yapip, hem sigortacilik hemde para piyasasindan kar elde ettikleri surece, temettu ve olasi bedelsiz soz konusu kanimizca.

4.  Alıntı Originally Posted by zagorveciko Yazıyı Oku
    Yonetimin disaridaki %5 kusur hisse ile ilgili bir manipulasyon yaptigini hic zannetmiyorum. Adamlar islerini duzgun yapip, hem sigortacilik hemde para piyasasindan kar elde ettikleri surece, temettu ve olasi bedelsiz soz konusu kanimizca.
    yönetim veya patronun haberi bilgisi dışında hiçbir hissede spek,ler at oynatamazlar ...
    ZIR-DELİ Y.T.D

5.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    yönetim veya patronun haberi bilgisi dışında hiçbir hissede spek,ler at oynatamazlar ...
    Az sayidaki uluslararasi sirkette oynatabiliyorlar. Ama nadir gorunen bir olay. Bu sirketin Avrupa’da halka acik istirakleri var ve oralardada borsaya duzgun sekilde yaklasiyorlar. Eger 4. ceyrek rakamlari duzgun cikip, bu sene dagitilacak bir temettu veya bedelsiz olmazsa yanildimizida kabul ederiz.

6.  Alıntı Originally Posted by zagorveciko Yazıyı Oku
    Az sayidaki uluslararasi sirkette oynatabiliyorlar. Ama nadir gorunen bir olay. Bu sirketin Avrupa’da halka acik istirakleri var ve oralardada borsaya duzgun sekilde yaklasiyorlar. Eger 4. ceyrek rakamlari duzgun cikip, bu sene dagitilacak bir temettu veya bedelsiz olmazsa yanildimizida kabul ederiz.
    bedelsiz olma olasılıgı %90 diyebilirim temettü verme olasılıgı var:bunlar zaten olacak durumda
    benim bahsettigim konu burası türkiye patron ve spek anlaştıgında herşey mubah olması ..
    bizim yerlilerde çok oluyor bunlar yabancı diye baktıgımdan enazından avrupadaki gibi düşünürler diyordumki soygun herzaman soygundur yabancısı yerlisi yok ..?
    büyük bir ihtimal yıl sonu karı ile 500 milyon kasada nakit olacaktır bu gibi bir şirketin buralara kadar sürünmesini tepki vermeden anlamış degilim ..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

7. Yüzde 5 borsada.Bedelsiz değil de yüksek oranda temettü verebilir.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sermaye(TL)163.069.856
    Fiili Dolaşımdaki Pay Oranı5,02% 8.187.000 hissesi var ..
    sermaye artırımı ne kadar olacak 200.000.000 tl ...biliyorsunuz 2023 ötelenmek için başvurdu spk,ya..
    arada ne var 37 milyon sermaye artırımı yapacak yaklaşık fili pay olarak 3 milyon tl geliyor gerisi zaten diger büyük ortaklarda oldugundan bedelsiz verme olasılıgı nerdeyse %100 olur..
    temettü,ye gelirsek burdada sonuç degişmeyecegi için ne kadar temettü verirse versin yine en büyük malı kendileri götürecek bu kadar basit bakkal hesabı diyelim ve nokta koyalım..
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 164/195 İlkİlk ... 64114154162163164165166174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •