Sayfa 706/721 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716 ... SonSon
Arama sonucu : 5767 madde; 5,641 - 5,648 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    Sayın cefaks paylaşımların için teşekkür ederim
    eyvallah hocam

2. Dostlar ne dersiniz böyle bir günden sonra yorumları merak ediyorum doğrusu haberler güzel şirket yönetimi iyi bilancolardan anladığım kadarıyla parayı da iyi yönetiyorlar cumaya kadar vd ne sunulacak bir bilanço var olumlu düşünüyorum bugün renk vermesi de güzel oldu ytd ..

3. 2 üye 17 ziyaretçi yazılar cok ciddi okunuyor pek yorum yapmamak lazım burda yazılanın tersini yaptıkları için izle gör kendin karar ver ......yatırım tavsiyesi deildir...
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

4.  Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    2 üye 17 ziyaretçi yazılar cok ciddi okunuyor pek yorum yapmamak lazım burda yazılanın tersini yaptıkları için izle gör kendin karar ver ......yatırım tavsiyesi deildir...
    Öyle yada böyle bir şekilde birilerinin dikkatini çekecek başka yolu yok bunun bayrak bir şekilde devredilecek birilerine ki yoluna devam etsin esas olan şirketin faaliyeti gerisi boş

5.  Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    2 üye 17 ziyaretçi yazılar cok ciddi okunuyor pek yorum yapmamak lazım burda yazılanın tersini yaptıkları için izle gör kendin karar ver ......yatırım tavsiyesi deildir...
    Topikte, tek tük sabırsızlık emaresi serzenişler de yok değil. ama şirkete ilişkin yazılanlar, çoğunlukla olumlu görüşlerden oluşuyor.
    Bu nedenle, bende takipçilerin çoğalmasını, ''Kaliteye ilginin artması'' olarak algılıyor ve güzel bir gelişme olarak görüyorum.

6. Bugün 11 e dokunur gibi geliyor,kacla kapar fikrim yok.. asla ytd

Her türlü yöntemle hesapladım bilançoyu 25 ila 27 arası kar gelmesi çok olası. Hesaplama yöntemi farklılığı nedeniyle Vd bilançosu bir miktar aşağı olabilir bu tahminimden ama konsolide beklentim bu yönde. Ondan sonra temettü bedelsiz vb beklentilere yoğunlaşacağız

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 706/721 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •