Sayfa 78/128 İlkİlk ... 2868767778798088 ... SonSon
Arama sonucu : 1019 madde; 617 - 624 arası.

Konu: PRZMA - Prizma Press Matbaacılık

1.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    katılıyorum borsanın en b....n hisselerinden biri borsoda bosuna yer kaplıyor madem kucuk yatırımcıya kazandırmayacaksın cık git borsodan niye kotesin o zaman oyle sirketler borsodan atılmalı
    Bence de

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. heyyyy tavancı spek carsamba devekusu gibi kafanı kuma gommus hani nerde tavan 3 hafta oldu sen tavan olcak diyeli 1.99 tavan olucak cok yakında almayan pisman olucak dedi hani nerde tavannnn cok yakın bu mu simdi cıkar derki tum borsa dusuyor oda dusuyor borsa rekor kırarken cıkıyordu sanki ama bak duserken nasılda ayak uyduruyor cıkacak hisse cıkar bak derimod nasılda %17 yukseliyor . elindeki malları 1.68 lerden bosaltmak icin tavan olucak dedi sattı kayboldu spek carsamba seni gidi seni spek bunları yemeyiz kucuk yatırımcı olarak

3. dunku kapanısın bile altında kaldı endeks %1.60 yukseldi varın siz hesap edin ben 1.30-1.40 arasında yazılıyorum oradan alacagım borsa kuralı cıkamayan duser o kadar basit tuvalet pecetesi bile bundan daha kaliteli

4. dun ejndeks 114 000 iken 1.68-69 du simdi yine endeks 114 000 bu 162-63 ondan sonra kucuk yaıtımcı borsoya niye gelmiyor ulan bunun gibi soyguncu hisseler patronlar varken niye gelsin sabahta yazdım buyrun borsa uctu bu dunku kapanısın bile altında ama borsa duserken borsanın 4 katı dusuyor .lanet hissenin tekidir 1.30 alım yerim olacak

5.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    dun ejndeks 114 000 iken 1.68-69 du simdi yine endeks 114 000 bu 162-63 ondan sonra kucuk yaıtımcı borsoya niye gelmiyor ulan bunun gibi soyguncu hisseler patronlar varken niye gelsin sabahta yazdım buyrun borsa uctu bu dunku kapanısın bile altında ama borsa duserken borsanın 4 katı dusuyor .lanet hissenin tekidir 1.30 alım yerim olacak
    1.30 olsa ben maliyet dusururum. Yukselmese dussun bari. Kol kaptirildi bir kere.bu kagit iyice sikici oldu.

HTC_M9e cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by buminkan Yazıyı Oku
    1.30 olsa ben maliyet dusururum. Yukselmese dussun bari. Kol kaptirildi bir kere.bu kagit iyice sikici oldu.

HTC_M9e cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    alırsın merak etme baksana 3 gun once 114 000 endekste 1.70 gordu sonra endeks 111 000 dustu bu 1.59 a dustu endeks 117 500 oldu bu anca 1.66 olmus simdi yine dusmus ..endeks cıkarken yerinde sabir endeks 100 puan dusse tum cıktıgınının fazlasını geri dusuyor birde bunu hisse diye borsoda tutuyorlar . spek carsambanın 2 tl hedefi endeks 500 000 oldugunda anca gelir

7. 1.67-68 den alanlar 2 ay beklesinler simdi tekrar 1.70 gorsun diye ya bunu hala hisse diye bistte tutuyorlar diyecek birsey yok

8. En kötü hisse bile hareket etti bu hala uyuyor sonu ne olacak bunun?

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 78/128 İlkİlk ... 2868767778798088 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •