Special Days Image
Sayfa 27/34 İlkİlk ... 172526272829 ... SonSon
Arama sonucu : 267 madde; 209 - 216 arası.

Konu: Milli Takımdan Haberler

UEFA uluslar Ligi 2. Macı

İsveç 2 Türkiye 3 MS

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Milli Takım 11''i: Sinan, Mehmet Zeki, Serdar Aziz, Çağlar, Hasan Ali, Mahmut, Okay, Oğuzhan, Hakan Çalhanoğlu, Cengiz Ünder, Cenk Tosun

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3. R
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    UEFA'nın A Milli Takım düzeyindeki yeni turnuvası UEFA Uluslar Ligi'nin kuraları yarın İsviçre'nin Lozan kentinde çekilecek. SwissTech Kongre Merkezi'nde düzenlenecek etkinlik, TSİ 14.00'te başlayacak
    T

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

A Milli Takım, Euro 2020 yolunda ilk maçında Arnavutluk'a konuk oluyor.

Euro 2020 elemeleri H grubu ilk maçları sonuçları :

Arnavutluk 0 Türkiye 2
    Andorra 0 İzlanda 2
    Moldova 1 Fransa 4

Şenol Güneş: "Herkesin mutlu olmasını istiyoruz, Milli Takım ortak değer, etrafında birleşiyoruz. Birlikte sevinip üzülüyorsak görevi aldığımıza göre onun sorumluluğu var. Takım elinden geleni yaptı, rakibin sertliğine de karşı koydu."

Şenol Güneş: "Seyir zevki bakımından eksiktik ama oyuncu kalitemiz daha iyiydi. Çok pozisyona giremedik ama biz de çok pozisyon vermedik, çıkarken top kullanmalar daha iyi olabilirdi. Başlangıçta iyi sonucun moralini yakaladık."

Şenol Güneş: "Bu maçı kazanmanın bir manası kalmadı artık, Moldova maçına odaklanmamız lazım. Bize asıl lazım olan bunu Moldova maçıyla devam ettirmek gerek ki iki büyük maça hazır olalım. Genel olarak havamız, oyuncuların birlikteliği, uyumu, saygısı, sevgiyi iyi."

Sayfa 27/34 İlkİlk ... 172526272829 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •