Sayfa 25/34 İlkİlk ... 152324252627 ... SonSon
Arama sonucu : 267 madde; 193 - 200 arası.

Konu: Milli Takımdan Haberler

Lucescu: Ofansif olarak bizim için iyi bir maçtı. Gol pozisyonlarında daha dikkatli olabilirdik.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Lucescu: Yeni oyuncuları görmek istiyorduk. Bizim için iyi bir oyundu. Fizik olarak iyi organize olan bir takıma karşı oynadık

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Lucescu: Hücum futbolu oynadık bugün. Dediğim gibi son vuruşlarda daha iyi olabilirdik.

Lucescu: Erol Alkan'ı da izledim Dordrecht'te. Ama o maçta orta sahada oynadı, iyi olmadı. Defansta oynamadı.

Lucescu: Erol iyi bir oyuncu. Genç, Türk. Onun da milli takıma seçilme hakkı var. Umut ediyorum ki o da daha iyi bir noktaya gelecek.

Lucescu: Bana söylendi menajerler vs. Bu yazarımızın başka bir meselesi varsa... Ben bu konuyu yarım bırakmayacağım. Dava açacağım. Tanıdığım bir menajer yok.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye Cumhuriyeti. Duhul: 05.02.2011
    Gönderi
    1,477
    Blog Entries
    3
    Fatih TERIM alacaklari icin dava acmis...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez...
    "İşini kış tut, yaz çıkarsa bahtına"*"Ak dona gök yamalık vurulmaz"*"Topraktan geldik, toprağa gideceğiz; Mühim olan çamurlaşmamak"

UEFA'nın A Milli Takım düzeyindeki yeni turnuvası UEFA Uluslar Ligi'nin kuraları yarın İsviçre'nin Lozan kentinde çekilecek. SwissTech Kongre Merkezi'nde düzenlenecek etkinlik, TSİ 14.00'te başlayacak

Sayfa 25/34 İlkİlk ... 152324252627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •