Sayfa 188/1030 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288688 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Çok teşekkürler yorumlar için kasim son günleri ortami bir yoklayalim %30 dan ve 367 gün %0 stopaj ile bağlayalım düşüncesi var ama bu 2 ay bakalim ortam nasil olacak zaten dolardan 250k kaybettik.

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Tebden 200k+ para eft yapabilen varmi 500- 1 m nasil çıkartıyorlar .

3.  Alıntı Originally Posted by Chucky68 Yazıyı Oku
    Yoldaş matematik olarak oylede sayet aylikta 1 yil boyunca %30 faiz hiç dusmesse bu gecerli...ama 1 yil icinde arada faiz dusmeye baslarsa hatta stopaj indirimide biterseki kasimda uzatilsa dahi bitebilir yillik daha garanti getiri. .. mesela burgan yillikta %28 net veriyor....buda eski stopajda 0.85 kesintili %31.75 aylik faize denk gelir..1 yil boyuncada garanti
    Bugünden %2.75 farkı cepten ödeyip faizi 1 sene sabitlemek te kötü bir opsiyon değil. Ancak ben faizin 1 sene içinde düşmeyebileceği ihtimalini de kuvvetli buluyorum.

Düşerse de zaten TL mevduat çok riskli bir yatırım olacaktır.

O nedenle faiz düşecek diye 1 yıllık mevduat yapmanın da çelişkisi burada, zira 1 sene içinde faizi baskılamayı denerlerse zaten döviz yine fırlayacaktır. O nedenle eğer faizin 1 sene içinde baskılanacağını düşünseydim ben yıllık mevduat yerine döviz mevduatı yapmayı düşünebilirdim.

Stopaj indiriminin de uzatılma ihtimali var.Eğer uzatılmaz ise yukarıda belirttiğim çelişki 1 yıllık TL mevduat lehine zayıflayabilir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alıntı Originally Posted by taysan Yazıyı Oku
    Bu arada İNG ile ilgili olarak hoşgeldin faizini 6 ay uzatma kampanyası ile ilgili olarak bir link paylaşmıştı dün arkadaşlar.

Ben bulamadım o linki.

Ama bugün İNG'den bir mail geldi. Dolandırıcılık ile ilgili, asılsız olan reklamlara kanıp ,tıklayıp oradan işlem yapmayın diye.

dikkatli olmakta fayda var.
    Link değil hocam o
    Uygulamadan yüklü eft yapınca karşınıza teklif çıkarıyor eft yapma hoşgeldin süresi vereyim diye

Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Pazartesi sabah yeni orandan yatmış olur büyük ihtimal 3 günlük faiz
    Bunu hic sanmiyorum hatta bunu 3 gunluk faiz vermemek icin bilerek yaptilar diye dusunuyorum. Umarim sen hakli cikarsin.

Arkadaslar teb icin subeye gitmeden enpara gibi hesap acabiliyormuyuz. Birde faiz arttirimina giderse ac kapa vs ye gerek duymadan ing gibi direk guncelliyormu. Ingten tebe gecmeyi dusunuyorum da.

7.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Arkadaslar teb icin subeye gitmeden enpara gibi hesap acabiliyormuyuz. Birde faiz arttirimina giderse ac kapa vs ye gerek duymadan ing gibi direk guncelliyormu. Ingten tebe gecmeyi dusunuyorum da.
    Evet.internet üzerinden açıyorsunuz,kurye ile sözleşme ve banka kartı tarafınıza ulaştırılıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Evet enpara gibi açabiliyorsunuz, ben öyle açmıştım
    Marifetli hesapta oran değiştiğinde kapat/aç yaparak yeni oranı alabiliyorsunuz, kendiliğinden yansımıyor

Sayfa 188/1030 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288688 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •