Sayfa 229/1030 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329729 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    TEB Marifetli günlük hesap. Günlük faiz işliyor. Yanlış ürüne mi bakıyorsunuz? 32 günlük yok Marifetli de?
    Günlük değil günlük 14 veriyor öyle yazıyor

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    TEB Marifetli günlük hesap. Günlük faiz işliyor. Yanlış ürüne mi bakıyorsunuz? 32 günlük yok Marifetli de?
    Cepteteb vadeli diyor hesaba

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Buradaki bazı arkadaşlar sallıyor. Arka boş nasıl olsa sanal ortam. Şube adı sorunca o yüzden söylemiyorlar!!!

Şube adı söylemeyeni dikkate almayın derim. %99 yalandır! Sanal ortamda sallamak kolay zaten.

Salayan yiyorsa şube adı versin. Salladığı için Şube adı veremez!

Bugün Fiba özel ve TEB özel 32 güne maksimum %26 veriyor.

Spekülasyon yapıp atmasyon oranlar yazanlara itibar etmeyin.
    Sallayan varsada günahı boynuna tabi yapacak birşey yok.
    Bugun banka müdürüne 30 olsun diye ısrar ettim .Hiç bir yerde 30 yok diye ısrar etti .Lafına güvendiğim bir insan büyük ihtimal bugun bağlarım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Anadolu bank müşteri hizmetleri herzamanki gibi anında dönüş yaparak . 100 k tl üstü temdit % 28.5 verdi 32 gün. Gerçekten hizmet kalitesi diğer bankalarla karşılaştırmak çok zor

5. Aynen öyle sn duduya katılıyorum.Parça parça alım daha mantıklı .Ben yüklü girdim Halk,Garanti ,Thy ,Aselsana.
    Mevduat yapsaydım daha karlı çıkacaktım.

Sonuç olarak borsaya giriyorsanız dip burasıdır demek yerine daha dip olabilir mantığıyla düşünerek girmwk lazım

6.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Anadolu bank müşteri hizmetleri herzamanki gibi anında dönüş yaparak . 100 k tl üstü temdit % 28.5 verdi 32 gün. Gerçekten hizmet kalitesi diğer bankalarla karşılaştırmak çok zor
    Sabah Şubeyi Aradım Yeni Giriş 26,50 100k İçin Söylendi Hangi Şube Verdi 28,50 ?
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

7.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Sallayan varsada günahı boynuna tabi yapacak birşey yok.
    Bugun banka müdürüne 30 olsun diye ısrar ettim .Hiç bir yerde 30 yok diye ısrar etti .Lafına güvendiğim bir insan büyük ihtimal bugun bağlarım.

Öneri mantıklı oran paylaşımı olduğunda Hangi banka hangi şube mutlaka belirtilmeli..Ayrıca miktar,vade,yeni paramı temdit mi bunlarda olmalı..Bunun dışında ki paylaşımların forumda dikkate alınmaması gerekiyor.
    -banka adı
    -şube
    -miktar
    -vade
    -yeni para/temdit
    Forumda gerçekten bilgi kirliliği oluyor.Bazen büyük büyük miktarlar yazılıyor kişinin geçmiş mesajlarına bakınca sallama olduğu belli oluyor.Yada foruma yeni üye iş olsun diye bol sıfırlı tl ve usd üzerinden şişirilmiş oranlar paylaşılıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Gerçekten hizmet kalitesi diğer bankalarla karşılaştırmak çok zor
    niye mesela,

neyi mesela ?

syg,

Sayfa 229/1030 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz