Sayfa 254/1030 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. vakıftan bugün oran alan var mı denizbank 27

2.  Alıntı Originally Posted by SAW Yazıyı Oku
    Düşerse en geç yarın, reis müdahale eder
    Bırakın dalgalansın dolar ..çok normal zigzag çizerek düşecek .

Bu kadar karamsar olmayın ayrıca .Enseyi karartmış herkes.Krizler gelir geçer..
    Türkiyede herşey zamlandı vs ama bakın borsa sudan ucuz ,emlak piyasası düşüyor .

Çincede kriz fırsat diye okunur ..Fırsatları kaçırmayın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Burak Yazıyı Oku
    Selamlar,
    Oranlar guncellendi, gunluk tablolar da hosgeldin oranina gore siralandi.

https://mevduatlar.com/
    şeker günlüğü güncellememişsin.

4.  Alıntı Originally Posted by elmas Yazıyı Oku
    Günaydın.
    Akbank 1m tl üzeri 29.3 %, 32 gün, yeni giriş. 200 bin dolar 7%, 32 gün, yeni giriş.
    Halkbank Ankara 29.75 1m+ dün yatırdım .Ama Akbankda iyi oran vermiş genelde düşük verirdi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Azaltmaz tam tersine bankanın mevduat maliyetini aynı faiz oranında düşürür. Örneğin %28'lik brüt bir mevduatın ZK blokajı ile bankaya maliyeti eskiden %32 ise bu karar ile %30'a inebilir. (örnek vermek için çok kaba hesap yaptım).

Ancak bu çok riskli bir adım zira para çarpanını ve para arzını genişleterek hem enflasyonu hem de döviz kurunu daha da ateşlendirebilir.

ZK'lara faiz ödenmesini doğru bulmuyorum.
    O zaman bu madem mevduat faizinin maliyetini azaltıyor,bankaların verdikleri faiz oranlarında daha da artışa katkı yapacığını düşünürsek dolara giden paranın önüne kesmek anlamında,TL’yi daha da cazip kılma yolunda atılmış bir adım olarak yorumlanabilir mi,üstat?Teşekkürler.

6. Burganbank %28 180k 34 gün bağlandı.

Alıntı Originally Posted by fztoguz27 Yazıyı Oku
    Nurol Bank tan nasıl hesap açabiliyorsunuz sadece 1 şubesi var sanırım

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nurolbanktan sezi hanimi ara selamimi ilet...istersende ozelden cebini verebilirim...tek subeleri var...maslakta...holding binasi....genel mudurleride ziya akkuş.. eski bankacilardan saglam bankacidir.

8.  Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    O zaman bu madem mevduat faizinin maliyetini azaltıyor,bankaların verdikleri faiz oranlarında daha da artışa katkı yapacığını düşünürsek dolara giden paranın önüne kesmek anlamında,TL’yi daha da cazip kılma yolunda atılmış bir adım olarak yorumlanabilir mi,üstat?Teşekkürler.
    Yorumlanamaz zira mudi'ye yansıyan bir şey yok. Bankanın kendi iç maliyetini düşürüyor. Ama bunu yaparken para çarpanını ve para arzını genişletme riski var , bu da yapılan 625 baz puanlık faiz artışını nötürleyebilecek bir potansiyele sahip.

Şu anda TL'nin sıkılaşması lazım gevşemesi değil. Bu piyasada daha çok TL likiditesi bırakmayı hedefleyen bir adım.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 254/1030 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •