Sayfa 278/1030 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378778 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Viop nema getirisi öyle düşündüğünüz gibi yüksek değil. Çok ciddi stopaj ve komisyonu vardı hatırladığım kadarıyla.
    Para yüklüyse takasbank pp’da aracı kurum bağlayabilir onu sorun muhtemel daha iyi getirisi olur

2.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Şu an itibariyle 6.35

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Dolar fena çakılmış, tepetaklak neden oldu

3. BILGILENDIRME: Bugun itibariyle, TL para birimi Oksijen Hesap ve Oksijen Plus Hesap faiz oranlarimiz guncellenecektir. 500.000 TL'ye kadar %25'e varan faiz orani ile diger bakiye araliklari ve tum para birimleri faiz oranlari icin: odeabank.com.tr/o2 Odea Bank A.S.

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bu sanırım iş bankasının Almanya'daki iştiraki. Krediyi Almanya'da çalışan ve euro kazananlara Almanya'da alacakları gayrimenkuller için veriyor.Türkiye ile ilgisi yok sanırım.
    Evet bu oyle ama denizbank icinde buldum boyle bir sey.

Turkiye de doviz uzerinden mortgage kredisi veren banka var mi onu arastiriyorum

Euroda faizler 5 civari. Onlar icin makul cunku euro mevduat faiz oranlari bunun yarisi bile degil.

Mortgage approval for foreigners

Obtaining a mortgage approval from a Turkish bank is surprisingly common for foreigners. Foreigners apply for different loans than Turkish citizens, and these loans have different designations. The mortgage approval rate remains high, and mortgages often cover up to 65% of the property´s cost.

burgan suadiye 26 odea bostancı 26.5 32 gün 150k

6.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    burgan 7,20 odea 7,25 usd temdit oranları geçmemişsiniz listeye. atladınız mı acaba.

7.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Dolar fena çakılmış, tepetaklak neden oldu
    Ya öyle olmuş..Bak gece 7 olur hatta biz bunu düz 10 yapalımda millet rahat etsin.

7.20 zirvesinden 6 lara inmiş .6 lardan 6.30 6.40 oluyor herkesde bir panik bir korku öldük battık bittik ..
    Forexi bilen bilir bu haraketler gün içi çok normal haraketler hatta ufak git geller..

Bu panik niye anlamadım ..İddiam aynı 6.35 altı gece kapatır bu ay 6 altını görürüz ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    burgan 7,20 odea 7,25 usd temdit oranları geçmemişsiniz listeye. atladınız mı acaba.
    Evet Atlamışım Teşekkürler Düzeltiyorum.
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

Sayfa 278/1030 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •