Sayfa 292/1030 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    tutar, vade ?
    2M 35 gun .

2. Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

3.  Alıntı Originally Posted by Yenice Yazıyı Oku
    şeker bank eft ücretsiz demişsiniz. gece gündüz hesapta eft 5 tl. ayrıca internetten 50bin tl günlük sınır var. dün eftyi tam yapamadım. bugün ikinci eftyi yapacağım.
    Evet Müşteriye Göre Şubeye Göre Değişiyor Bu Durum Ücretsiz Yaptıran Kişiler Oldu,
    5 TL Olarak Güncelleyeceğim Herkese Vermediği İçin.
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

4. NEREDEN... NEREYE...!
    Çok değil bundan tam beş yıl önce yani 2013. FED Başkanı Bernanke 22 Mayıs'da tahvil alımlarının azaltılmaya başlanacağını açıklıyor, Gezi olayları gündemde, bunlara rağmen bankalar TL.ye %7 nin altında oran veriyorlardı, (bugün dolara %7.80 hatta %8 ve üzeri faiz almak mümkün) bankalar, siyasi desteği alan betoncularla bir olup tasaarruf sahiplerini sömürdüler. o dönemde fırsatçı Hüsnü'nün bankası falanfilanbank rakam hokkabazlığı yaparcasına %7,77 ile bir kampanya yapmış, bayağı bir mevduat toplamış, şube sayısını da o dönem artırmaya başladı. Şimdi ise o günlerin dört katında fazla TL mevduatı alabilmek mümkün... Aralık 2009'da da elimde nakit 300k ile banka banka dolaştım, kimse %9 un üzerinde faiz vermiyordu, %9,3 ile HSBC'ye 90 günlük yaptığımda çok sevinmiştim... Tabii o dönemde dolarlar oluk gibi Türkiye'ye akıyormuş! şimdi ne oldu? O gün yediğin ucuz borç dolar, bugün kıçını tırmalar... vay koçum vay... bugün yarından daha iyiyiz beyler... önceleri "nakit kraldır" deyip sonra kentsel dönüşümle betona saplanan, konut alınmalı diye tavsiye edene de hayret yahu diyorum...Ya! Nereden... Nereye...

5.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Sn newstr bu liste eksik gibi .halkdan 29.75 aldım ama yazmamışşınız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Sn newstr bu liste eksik gibi .halkdan 29.75 aldım ama yazmamışşınız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben Görmedim Alıntı Yapılınca Bildirim Gelmiyor Bana

Miktar Nedir Usd Ve Dolarda Aldınızmı Yazarmısınız ?
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

7. https://mevduatlar.com

paylasilan Oranlar guncellendi.
    odea'nin oksijen hesaplari 26'ya guncellendi ama bosta kalanla efektif orani 25,35 ve 25,23 'e denk geliyor.
    turkish enerji hesap oran 25'e guncellenmis, hosgeldini 1 aydan 3 aya cikartmis. (1 ay cok sacmaydi zaten )

8. Merhaba,
    Hazine bonosunu "arzdan" alan oldu mu hiç. İkincil piyasadan almaktan daha avantajlı mı oluyor. Faiz oranı talep sonucuna göre mi belirleniyor.

Sayfa 292/1030 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •