Sayfa 402/1030 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
    Ayın 12.sinde de şu rahip midir peder midir onu da bıraksınlar da şu dolar daha da geri gelsin...Bizde dolarlamıza kavuşalım.Bakalım bu sefer dolarize olabilecek miyim???Faiz lobisi,benim gibi bir sadık askerini kaybedecek mi,göreceğiz..
    Doktor değilim ama hastam çok.
    ECZACI,ROMENCE ÇEVİRMEN,MOLDOVA UZMANI ve AŞIĞI

2. Doların bu denli düşmesi, bankaların bu denli coşmasının mantığı nedir acaba? Bizim göremediğimiz birşeyler mi var?

3. Geçen hafta iktisatçı bir profesörün makalesinde okumuştum YEP açıklandıktan sonra kaleme almış 'Yep'te önümüzdeki 12 ayda bulunması gerekli 220 milyar dolara ilişkin bir önlem açıklama varmı nereden bulunacak bu para'? diye...Sahi bu kadar dolar nereden bulunacak..Hem dolar hem faiz vaziyet böyleyken buralarda kalır mı?Ha birde enflasyon var tabii..

4. dolardaki düşüş % 2'yi aştı, 6,16 civarlarında.
    rubleye bakıyorum, ondaki düşüş % 1'e yakın.
    parite yükseliyor, eur +0,50%
    demek ki dolardaki düşüş bize özel değil.
    biz volatil olduğumuz için yukarı ve aşağı global hareketlerde hareket boyumuz diğerlerine göre çok daha yüksek

5.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Doların bu denli düşmesi, bankaların bu denli coşmasının mantığı nedir acaba? Bizim göremediğimiz birşeyler mi var?
    Var tabi ki. Bizler borsada hem çok küçük hem de kör şekilde işlem yapan insanlarız. Bizim haber vs ile para kazanmamız imkansızdır kazanırsak da şans olur.

KY disiplinli olacak, orta uzun vadeci olacak, ucuz malı habere bakmadan kademeli alacak başka türlü kaybetmek kesindir.

Vakif ve halk düşürürse bizde oraya gitmeyiz bu hafta bilanco haftası diğerlerinde düşüş olmaz.
    Yuji 29.5-30.5 almisti nerde düşüş.

7.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Vakif ve halk düşürürse bizde oraya gitmeyiz bu hafta bilanco haftası diğerlerinde düşüş olmaz.
    Yuji 29.5-30.5 almisti nerde düşüş.
    Hangi subelerden, hangi miktarla, bugün mü alınmış bu oranlar?

8.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Hangi subelerden, hangi miktarla, bugün mü alınmış bu oranlar?
    Bugün alındı
    Tabloyu da güncelledim: http://www.hisse.net/topluluk/showth...86#post2664286

Sayfa 402/1030 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •