Sayfa 412/1030 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512912 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    TÜRKİYE CDS 365,06 % -0,03

Kısa sürede tam 200 puanlık gerileme...

MB ve damatın hamleleri işe yaramış görünüyor.

Biz de 32 gün yaptık. Ancak rahip bırakılırsa bir gazla dolar 6 nın altında işlem görürse ve CDS ler 300 e yaklaşırsa 30 ün üstü oranlar yerine 25 üstü oranlar başlayabilir kısa bir süre.

Tam da bu anda bankalar aç gözlülük yapmayıp 32 gün düşse bile yine 30 un üstü oranla 2-3 aya yüksek faiz vermeli ki hükümetin 32 gün altına sıkışmış mevduat vadesi konusunda eli rahatlar, MB na güven tekrar gelebilir.

Ancak MB enflasyon hedefi düşünüldüğünde 32 gün için 25 pek altı olmaz, yoksa ben dahil bir çok kişi en azından yüzde 50 dolara yönelir.
    mb fonlama 24 .ekonomide gerginlik durur piyasalar biraz rahatlayıp stabil hale gelirse yine eski sisteme dönülüp yani hep devam eden bir döngü olan 24 +1 büyük bankalar 24+1.75 küçük ve kamu bankalardan oran bulabileceğimizi düşünüyorum .genelde böyle oldu son iki seneden beri...mb faiz indirime kadar ..enflasyon kasım aralıkta düşük gelecek öngörüler doğrultusunda..baz etkisi vs...beklenti en yükseğinin ekim de aciklanacak olduğu (eylül ayı ) ..

2. Bugün Kü görüntü faizlerin kısa süreli bir doyum noktasına ulaştığını gösteriyor.. Neyse zaten CHP AKP ye meclis te muhalefet ettiği için faizler yükselmişti(Valla Bi MÜTEHAİT bana böyle söyledi)
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

3.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    182 gün ortalama 34,63 !!
    yapmayın arkadaşlar o 6 aylık bir vade..

etmeyin, eylemeyin.

o/n 28 dersen okey. buradan yürü..

ama 6 ay vadeden yürürsen olmaz..

ytd.

syg,

4.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    yapmayın arkadaşlar o 6 aylık bir vade..

etmeyin, eylemeyin.

o/n 28 dersen okey. buradan yürü..

ama 6 ay vadeden yürürsen olmaz..

ytd.

syg,
    Neyledik ki
    Biraz daha detay verebilir misiniz

5.50-7.20 hareketinde arkadas ahaber seyrediyodu galiba. restmis ...
    Son düzenleme : paramanya; 24-09-2018 saat: 22:46.

Bugun arkadasim 60k yi ing turuncudan yapikrediye eft yapmak istemis. Gondermek istediginde 30 gunlugune hosgeldin faizi vermisler

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. önce faiz satıldı iş yapmadı Sonra ovp satıldı o da olmadı bu hafta Papaz satılıyor Yahu ne kadar gereksiz yorumlar dönüyor ortada papazı verirsek 5.4 olurmuş. Papaz’dan medet umuyorlar bizim bütün derdimiz ekonomimizi bozan papazdı zaten, yoksa merkez bankası rezervleri dolup taşıyor, dolar akıyor ülkemize. dolar bolluğu var.

neyse bu konuda bir daha yazmayacağım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    bangkok/köln/antalya
    Gönderi
    234
    ben şahsi fikrimi söyliyim.
    papaz deyip geçmeyin psikolojik baskı yapıyodu.yabancı yatırımcı daha güvende hissedecektir.
    şimdi dolar aşağıya daha rahat salabilir.
    reis zamanı faizlerde 30 ları gördük ya ben hala şaşkınım doğrusu.nasıl ger.ekleşti bu rüya...
    ama içimden kötü bir his faizleri kısa sürede indirme fırsatı arayacaklar diyor.
    3. havalimanı da bence önemli.ekonomisi bitik bir ülke bu yatırımı yapamaz diyorum.
    I LOVETHAILAND

Sayfa 412/1030 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512912 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •