Sayfa 431/1030 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by cakozgur Yazıyı Oku
    Bu sabah Nurol ile görüştüm. 32 gün ve üzerine %33,50 teklif etti. Hazineden aldığım oran bu ama pazarlık yapabiliriz dedi. Tutar 380.000 TL. Nurol sağlam firma idi ama son durumunu bilmiyorum. Sıkıntı yaşar mıyız ?
     Alıntı Originally Posted by tayyareci Yazıyı Oku
    Eski firma, Demirel in prenslerinden sanırım Çarmıklı kardeşler, Osman Gazi köprüsü onlarda devlet garantili, yurt dışında inşaat işleri , oteller, barajlar vs..... bir çok firmaya göre sağlam durumdalar, Döviz borçları yok denecek kadar az.
     Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    nurol un insaat sektorunde borcu coktur fakat cok sektorde calıstıgı icin diger alanlardan kazanıyor devlete savunma sanayi yapıyor mesela ordan parayı goturuyor bildigim kadariyla turizm makina enerji isinde de varlar bir zamanlar borsada nugyo hissesini alıp sattıgımda beyagı bir incelemistim ordan aklımda kalmıs ...fakat iste mevduat garantisi olmadıgi icin aktif le beraber soguk baktıgım bankalar ..
     Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Nurol o kadar sağlam da neden o kadar yüksek faiz veriyor...Zorlu Enerji ve Yaşar grubu gibi...Onlar için de iyi şeyler söylenmiyor...
    Nurol'un sayfasından "Moody's Nurol Yatırım Bankası'na (Nurolbank) ilk kez not verdi. Global uzun vadeli ihraçı notunu B3 olarak belirledi. Moody's, Nurolbank'ın Ulusal Ölçek notunu Ba2.tr/TR-4, karşı tarafrisk notunu Baa3.tr/TR-3 olarak tespit ederken, bu iki notu da olası bir artırım için izlemeye aldı."

http://www.nurolbank.com.tr/pdf/PBC_1131925.pdf
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

2.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Var..

Vardı en azından..
    Bu hafta ne oldu bilmiyorum..
    Var hatta dekont bile atıldı bana kanıt olarak.
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Kripto da olduk iyimi neyse yapacak bir şey yok ben 8 yıldır burdayım tek derdim enflasyonla mücadele olmuştur ve domates fiyatları
    domates aldım sabah 6.5 tl kıs gelmeden bu fiyat sera baslayıp kar yagınca artık haralde 10 tl olur

4.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Kripto da olduk iyimi neyse yapacak bir şey yok ben 8 yıldır burdayım tek derdim enflasyonla mücadele olmuştur ve domates fiyatları
    Hiç bir (SOL) MUHALİF asgari ücretin A sından bahsetmez...
    Konuşmaktan hicap duyar...
    Hele ki Asgari ücretin çokluğundan dem vurmak mı?
    Evlerden ırak...
    Allah ım yazdıysa bozsun...
    Onu konuşan kendi dilimse keser atarım daha iyi...

Arkadaşlar
    Birgün benim bunu yaptığımı görürseniz bilin ki AKP e üye olmuşumdur...
    Nokta...

Dip Açıklama:Sorun asgari ücretin çokluğu değil,işverenin onu ödemekte zorlanmasıdır...Bunu da sağlayacak iktidardır...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

5. HABER etkisi ile faizlerin düştüğünü risk priminin azaldığını sanmıyorum.
    Kaldı ki bu tip yayın organlarının yayınlarını düz mantıkla bakmamak lazım . Parası olan insan bu tip haberlerde zaten bankaların bu kadar yüksek faiz verdiğini görüp ev almak şöyle dursun koşa koşa bankaya mevduat yapmaya gidecektir. yani haber de zaten aslına uygun hareket beklememek lazım . zaten ev almak isteyen varsa bu ortamda kimse tutmasın onları.

ABD daki ENFLASYON oranları takip edilmeli ve tabiki ticaret savaşlarının ülkeye getireceği beklenen fayda_ zararla birlikte , 10 yıllıklarda yükseliş hızlı faiz artışını beraberinde getirecektir. bu gelecek yıl kaç tane faiz artışına cevap olacak. (DOLAR YUKARI )
    KASIM SEÇİMLERİNDE senatoda kimin kazanacağı trump un ve doların (dxy)yönünü belirleyecek yegane şeydir.
    2019 kötü bir yıl olacağı GOP İÇİN ÖNĞÖRÜLÜYOR. bizdeki etkisi daha da yıkıcı olacağı ve bir kırılmanın arifesinde olduğumuzu düşünüyorum.

dolar için düşüş tren çizgisi yukarı yönde günlük 6.31 aşılmadıkça halen hedef 5.70 li rakamları bekliyorum. piyasada konuşulan fincan kulp formasyonu hedefi daha da aşağıları gösteriyor.

6.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    denizbank gibi cimri bir banka 100 k ustune o %28 nasıl vermis ilginc internet sitelerinde hala hosgeldin 24 yazıyor .
    Şubeden Bağlanmış Kanıt Atıldı Bana.
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

7. UYARI.....arkadaşlar ekşi sözlükte rastladım....burada paylaşmak istedim....aman herkes dikkat etsin....BİR DOLANDIRICILIK VAKASI....ENPARA İLE İLGİLİ..(25.09.2018..yani bugün)

https://eksisozluk.com/25-eylul-2018...5392?a=popular

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,135
     Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Abi yanlış anlamada bu sorunun modası geçti..

Yada eşek piyasasında böyle sorular sorulamaz.. öyle diyim..

Bak dolar sabah 6.06 şu an 6.18
    akşama 6.38 imkansız diyen var mı?

Mevduat faizlerine baskı var..
    Borsada desen bi alem..

Çırpınıyorlar şu an..Kimin ne olacağı belirsiz..
    Bu durum senin bu soruyu sormana engel mi?

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 431/1030 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •