Sayfa 737/1030 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787837 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 5,889 - 5,896 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Borsada birileri sürekli satıyor,acaba rahip kankayı bırakmayacaklar da onun satışı mı?Dolar bu hafta 20 kuruş inmişken borsa 100 bin denemesi yapar diye beklerken tam tersi oldu.Yoksa gene dolara geçme hayalimiz gerçekleşmeyecek mi???
    Bist diğer borsalara bakınca yine az düşüyor. Rahip serbest kalmadan önce çok iyi alım fırsatı veriyor aslında. Karar bankalar kapandıktan sonra verilirse döviz alımı fırsatı tanımadan dibi görmüş ve pazartesiye alamadan başlamış olabiliriz ama bist bunu pazartesi ralli ile karşılar. Şu anki düşük seviyelerden alınan hisse de o ralli de satılabilir.

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
     Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Bist diğer borsalara bakınca yine az düşüyor. Rahip serbest kalmadan önce çok iyi alım fırsatı veriyor aslında. Karar bankalar kapandıktan sonra verilirse döviz alımı fırsatı tanımadan dibi görmüş ve pazartesiye alamadan başlamış olabiliriz ama bist bunu pazartesi ralli ile karşılar. Şu anki düşük seviyelerden alınan hisse de o ralli de satılabilir.

Ben borsaya tövbeliyim....24 aydır dolar bana giriyor,bir seferlik de olsa ben de dolara gireyim o tadı alayım,bana yeter....Gerisi boş...

3.  Alıntı Originally Posted by jenga34 Yazıyı Oku
    32 gün Icbc 26.50...Anadolu 26.25...Elinde daha iyi oran olan varmı?
    Bağlayan bağladı, baplamayan da herkes gibi papaza bakıyor.

Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

4. Geçen 5,94 den dövize geçen arkadaşımıza çok üzüldüm. Sanırım iyi bir noktadayken de çıkmadı diye biliyorum.Bu döviz işi de böyle doğru noktada çıkmadın mı sana patinaj yaptırıyor. Hele birde geri vitese taktımı tüm balataları yakıyorsun.

5. Dolarda rahibin serbest kalacağına göre pozisyon alınıyorsa borsada niye bu pozisyon alınmıyor?
    yoksa bu alınmış hali mi?

6.  Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    Dolarda rahibin serbest kalacağına göre pozisyon alınıyorsa borsada niye bu pozisyon alınmıyor?
    yoksa bu alınmış hali mi?
    bizimkiler yabancıya söz vermiş, borsadan çıkarken size düşük dolar sağlayacağız diye..!!

7. Dolar düşerken altına 1.2 odun attılar. şimdi yukarı doğru duman tütüyor.

8. 26.09.2018 de paylaştım
    kaynak burada Gökhan Uskuay

@guskuay

Abraaj fon kirasını dahi ödemeyecek hale düşmüş. Türkiye de çok büyük yatırımları var.( Biletall hepsiburada fibabanka yörsan republika) ...

Sayfa 737/1030 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787837 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •