Sayfa 776/1030 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 6,201 - 6,208 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    bahri ,onu bunu bilmem de dolar salınırsa bu yıl ki kasko primimiz bayagi2 yüksek olacak bize )
    benim ortalamam 6.30 şu anda bile kasko kastırıyor baya bunu göze alarak kasko yaptırdık zaten kaskonun amacı kazalara karşı önlemdir ! özel sağlık sigortası da aynı amaçla yapılmaz mı illa ciddi hastalık olmasa bile hastaneye gitmesen bile kaskonu ödersin ! ama allah korusun bir sıkıntı olursa seni büyük külfetten kurtarır ! bizde o amaçla yaptık en azından kafamız az da olsa rahat ! yarın gene faizlere indirin baskısı gelirse bu sefer biraz olsun hazırlıklı olacağız

2.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    benim ortalamam 6.30 şu anda bile kasko kastırıyor baya bunu göze alarak kasko yaptırdık zaten kaskonun amacı kazalara karşı önlemdir ! özel sağlık sigortası da aynı amaçla yapılmaz mı illa ciddi hastalık olmasa bile hastaneye gitmesen bile kaskonu ödersin ! ama allah korusun bir sıkıntı olursa seni büyük külfetten kurtarır ! bizde o amaçla yaptık en azından kafamız az da olsa rahat ! yarın gene faizlere indirin baskısı gelirse bu sefer biraz olsun hazırlıklı olacağız
    en kötü euro ya çevirir gider avrupa'da yersin.. bir daha mı geleceksin dünyaya.. takmayın kafaya bu kadar..

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Ki ilk firsatta indirim için firsat kollyacaklar zira istedikleri model yuksek kur düşük faiz modeli.

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
    Liranın gücü....

https://twitter.com/okadioglu/status...41832729739267

Bu yıl dünyada sadece venezuela ve arjantin para birimine karşı değer kazanmış...İşte kıskanılan tablo
    Doktor değilim ama hastam çok.
    ECZACI,ROMENCE ÇEVİRMEN,MOLDOVA UZMANI ve AŞIĞI

5.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Tavuk gibi gözüküyor ama yersen icinde ne ararsan vardir .
    Konyada ana cadde üstünde bir dönerci ..Biraz ilerde bir başka dönercidede 3 TL. İdi .
    Konyada et dönerde 6-7 lira civarı ..
    150 gram 1.sınıf et tandır 40 TL .Aynısı Ankara ,İstanbulda yüzde 50 farklı ..Bende ticaretle uğraşıyorum .Bu kriz zamanı tüm şirketler firmalar vs bir panikle çok fazla zam yaptılar ..
    Vatandaşda tepki olmayınca dahada devamı gelir ancak bir yerden sonra insanlar evde yemeğe başlıyacak bu gidişle..
    Çay bile Ankarada cafelerde 6-7 tl ,turk kahvesi 15 olan yer var yanına birde utanmadan minik bardakta su modası başlatmışlar ...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. mavi kuş fenomeni demirtaşlı özgür riski dağıtmak için kapitali 30 ayrı varlıkta değerlendirmek lazım demişti... nasıl takip edeceksin hepsini ?

7.  Alıntı Originally Posted by hamza sütbıyık Yazıyı Oku
    mavi kuş fenomeni demirtaşlı özgür riski dağıtmak için kapitali 30 ayrı varlıkta değerlendirmek lazım demişti... nasıl takip edeceksin hepsini ?
    Riski dağıtıyorsun kazancı da dağıtıyorsun hiç bir şey kazanmamayı ve kaybetmemeyi garanti altına alıyorsun.

Herkesin kişiliği farklı ben bir miktar riski severim mesela...

Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Konyada ana cadde üstünde bir dönerci ..Biraz ilerde bir başka dönercidede 3 TL. İdi .
    Konyada et dönerde 6-7 lira civarı ..
    150 gram 1.sınıf et tandır 40 TL .Aynısı Ankara ,İstanbulda yüzde 50 farklı ..Bende ticaretle uğraşıyorum .Bu kriz zamanı tüm şirketler firmalar vs bir panikle çok fazla zam yaptılar ..
    Vatandaşda tepki olmayınca dahada devamı gelir ancak bir yerden sonra insanlar evde yemeğe başlıyacak bu gidişle..
    Çay bile Ankarada cafelerde 6-7 tl ,turk kahvesi 15 olan yer var yanına birde utanmadan minik bardakta su modası başlatmışlar ...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Konya'da et ucuz demekki İzmir'de bu fiyatlar yok .

Sayfa 776/1030 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •