Sayfa 944/1030 İlkİlk ... 444844894934942943944945946954994 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 7,545 - 7,552 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,086
     Alıntı Originally Posted by ideaid Yazıyı Oku
    Vakıfbanktan bonu almıştım.. vade tarihi bugündü... portföyye baktığımda da kalan gün sayısı da sıfır gözüküyor ama para henüz hesabıma yatmadı. paranın hesabıma bugün yatmasının belli bir saati mi var yoksa yarın mı yatar acaba.
    Isbank'da vade gununde yatirim hesabina yatiyordu.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Isbank'da vade gununde yatirim hesabina yatiyordu.
    Syg,
    O zaman bugün yatacak.Biraz önce baktım gözükmüyordu.. demekki belli bir saati var..birazdan gene kontrol ederim. Sağ olun..

3. Şimdi yatmış..direkt vadesize yatırmışlar.

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Alenichev hocam grafigi yorumlarmisiniz. 6.72 den girdim enf verisi oncesi
    Tersteyim. Sizce ne yapayim. Ne guzel gunluk aliyordum faizi. Rahat batti resmen. Bir aylik faiz suan cope gitti
    Orta vadede işiniz zor...6.70 den dolar alan bir kisi ne bekliyorduda bu kadar yuksekten alir....7.5 olmasinimi??..sadece siz degil malum dolar forumunda(hissenet degil)..tamamina yakin yatirimcilar hepsi terste..coguda 6.50 uzeri....oncelikle bana gore 6.20 uzeri kur halen çok yuksek....yada ben henuz alisamadim...bana gore kurda buralarida cok yuksek ama maalesef eyvallah deyip kabulleniyoruz..bu kur maxumum yil sonu normalde en cok 5.20-5.25 civari olmaliydi...bu sartlarda olabilirmi gorecegiz...kisa vadede 6.70 cok zor...belki orta vadelere dogru olabilir...kur bir sure 5.50-6.20 arasinda gelir gider...burada %10 luk bir arti eksi olabilir...kuru su anda aşiri cikartacak cok buyuk spek hareketler geride kaldi..ortam sakin. Tabi heran hersey olabilir...burasi Turkiye..

Chucky........................yeşil

5.  Alıntı Originally Posted by ideaid Yazıyı Oku
    Vakıfbanktan bonu almıştım..
    bu kimin bonu

kaynanamın bonu

eyvallah neşemizi yerine getirdin.

syg,

6.  Alıntı Originally Posted by Chucky68 Yazıyı Oku
    Orta vadede işiniz zor...6.70 den dolar alan bir kisi ne bekliyorduda bu kadar yuksekten alir....7.5 olmasinimi??..sadece siz degil malum dolar forumunda(hissenet degil)..tamamina yakin yatirimcilar hepsi terste..coguda 6.50 uzeri....oncelikle bana gore 6.20 uzeri kur halen çok yuksek....yada ben henuz alisamadim...bana gore kurda buralarida cok yuksek ama maalesef eyvallah deyip kabulleniyoruz..bu kur maxumum yil sonu normalde en cok 5.20-5.25 civari olmaliydi...bu sartlarda olabilirmi gorecegiz...kisa vadede 6.70 cok zor...belki orta vadelere dogru olabilir...kur bir sure 5.50-6.20 arasinda gelir gider...burada %10 luk bir arti eksi olabilir...kuru su anda aşiri cikartacak cok buyuk spek hareketler geride kaldi..ortam sakin. Tabi heran hersey olabilir...burasi Turkiye..

Chucky........................yeşil
    5.72 yi sehven (yanlışlıkla) 6.72 yazmış o...

Alıntı Originally Posted by ideaid Yazıyı Oku
    Vakıfbanktan bonu almıştım.. vade tarihi bugündü... portföyye baktığımda da kalan gün sayısı da sıfır gözüküyor ama para henüz hesabıma yatmadı. paranın hesabıma bugün yatmasının belli bir saati mi var yoksa yarın mı yatar acaba.
    Rahat ol yatar...bu kadar evhamli olma..koskoca devlet bankasi...alacagin olsun yeterki)

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    5.72 yi sehven (yanlışlıkla) 6.72 yazmış o...
    Insallah oyledir...6.70 den dolar almak adami yorar cunki...hele bide tl faizlerindende olununca...

Sayfa 944/1030 İlkİlk ... 444844894934942943944945946954994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •