Sayfa 796/1030 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 6,361 - 6,368 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Ben cok memnunum. Maksimum 2 krs makas oluyor o da her zaman degil.
    teşekkürler..

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    3000 bini cikinca 25 lere tekabul ediyor ki
    Forumda burgan hakkinda yazilan cok fazla olumsuz yorum oldugundan hesabi actim ama havale yapmadim. Hatta o kadar sacma isler yaptilarki hesabi kapatmayi dusundum sonra dedim dursun kenarda.ytd
    15 gün önce hesap açtırmak için müş.hizmetlerini aramıştım bugün 17:15 te geri dönüp hesabınızı açmak için aramıştık dediler şakamısınız kardeşim siz dedim ilişkimiz başlamadan bitti.

3. Sayın hocalar size bir sorum olacak...bankada 800k param var her ay üzerine 5k ilave yaparsam enflasyon karşısında yinede zararlimi oluyorum yani param eriyormu ogrenebilirmiyim? ??? Şimdiden teşekkür ediyorum

Alıntı Originally Posted by eraser_k Yazıyı Oku
    Sayın hocalar size bir sorum olacak...bankada 800k param var her ay üzerine 5k ilave yaparsam enflasyon karşısında yinede zararlimi oluyorum yani param eriyormu ogrenebilirmiyim? ??? Şimdiden teşekkür ediyorum
    %27 gibi bir faiz alırsanız stopaş da düştüğünden ilave para koymasanızda erimez bu aralar mevduat kazandırıyor

Düşüncelerimin hiç kimse için tavsiye niteliği olmadığını belirtmek isterim Saygılarımla

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,036
     Alıntı Originally Posted by eraser_k Yazıyı Oku
    Sayın hocalar size bir sorum olacak...bankada 800k param var her ay üzerine 5k ilave yaparsam enflasyon karşısında yinede zararlimi oluyorum yani param eriyormu ogrenebilirmiyim? ??? Şimdiden teşekkür ediyorum
    Gelecekteki enflasyon oranini bilemedigimiz icin bu soruya cevap veremeyiz.
    Son 12 aydaki tufe enflasyon orani belli.
    Siz son 12 ayda o kadar para eklediniz mi?
    Gelecek 12 aydaki enflasyon orani %20 olacak desek 800K nin %20 sini yani 160K eklemeniz gerekir. Bu da ayda 13.3K yapar.
    Hesap kabaca boyle.
    Kolay gelsin..
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Reel faize bakmak lazim.100 tl 120 olmussa bir yilda bankada .24 de enflasyon olmussa.120/124-1=-%3reel faiz zarar etmiş demektir

7.  Alıntı Originally Posted by Kartal5 Yazıyı Oku
    Sana yapılar eleştiriler düzeyli ve zeka ürünüydü. Seviyesiz, provokatif olan ve zerre kadar zeka belirtisi göstermeyen ergen tarZı senin yazdıkların. Kendini buranın sahibi sanıyorsun ama belli ki hiç sevenin yok burada. Sen buradan da git bence. Proveke diye bir kelime yok cahil kardeşim nerenden uyduruyorsun bunları?
    laflara bak laflara yaş 25 zeka yaşı 12 sen şimdi o zeka ürünü süslü laflarini düşünüp yazmak için kafayı fazla zorlayıp devreleri yakmissindir hatirlatta seni psikolok arkadaşıma yonlendireyim..10 tane nick al kendi yazdiklarini onayla kapıdan kovul bacadan geri gel utanma arlanma yok ki senin gibilerde senin gibi zibidilerle çok karşılaştık yıllardır burada bilgin varsa paylaş yoksa boş konuşma .

8. Mevduatın günü yaklaştı faizler de yavaş yavaş düşmeye başladı bu durumda uzun mu bağlamalı yoksa bir miktar dolara mı geçmeli diye düşünmeye başladık yine. Geçen ay 29 dan bağladığım miktarı şimdi 25.5 civarı bağlayacağız daha da çıkar diye kısa bağlamakla hata etmişiz. Acaba faizler daha da düşebilir diyerek aralık ayının sonuna kadar bağlamak akıllıca olur mu? Bir yandan da dolara mı geçmeli diyor insan.

Sayfa 796/1030 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •