Special Days Image
Sayfa 894/1030 İlkİlk ... 394794844884892893894895896904944994 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 7,145 - 7,152 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Joe Dalton Yazıyı Oku
    faiz oranı arttıkça stopaj kesintisinin de etkisi artıyor.. % 25 oranda stopaj indirimi 3 puan etki ediyor..
    stopaj indirimi devam ederse faiz arttırmasalar da olur..
    Ben etmeyeceğini düşünüyorum

2.  Alıntı Originally Posted by mad_caner Yazıyı Oku
    herkese iyi aksamlar.yarın burgan vade dönüsüm var 7.50 den bağlamıstım dolar mevduatı yeni oran 6 teklif ettiler bende yeni arayışa girdim nkolay 3 aylık 7.20 teklif etti ama güvenemiyorum calısan var ise bilgilendirirse sevinirim
    Vakıfbank 6-6.50 arası veriyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    bangkok/köln/antalya
    Gönderi
    234
    aktifin tavrı ilginç olmuş bono kalmadı ne demek abi. neresi burası semt pazarında yarım kilo domates mi alıyoruz acaba??
    kıllandım ister istemez yarın faizmi düşürecekler acaba

4.  Alıntı Originally Posted by oguzozi Yazıyı Oku
    Stopajin bitiş tarihi nedir???

Nexus 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    dün bitti.. google bağlataydınız keşke.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,619
    25,5 deniz 300 k temdit
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

burgan dijital 26,25 aylık

7. Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Arkadaşlar bankacılık konusunda çok bilgili değilim ama tecrübem nerdeyse 20 yıllık..
    Şimdi merkez bankası en son artırdığı faizlerden önce hep resmifaiz misal 15 ise millet 19 dan bağlıyordu ve mb de 350-400 puan faiz artırımına gitti. Misal en son ki 600 puandan önce resmi faiz 18 iken millet 23-24 ten bağlıyordu ve mb de bu boşluğu kapattı..

Diyeceğim şu ki son 20 gündür , 1 ay evvel %30 civarı bağlayanlar bile %26 yı zor alır oldu..bu da mb nin önümüzde ki toplantıda 250-300 puan indirimine gitme ihtimali olduğunu göstermez mi ?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bankacılık konusunda çok bilgili değilim ama tecrübem nerdeyse 20 yıllık..
    Şimdi merkez bankası en son artırdığı faizlerden önce hep resmifaiz misal 15 ise millet 19 dan bağlıyordu ve mb de 350-400 puan faiz artırımına gitti. Misal en son ki 600 puandan önce resmi faiz 18 iken millet 23-24 ten bağlıyordu ve mb de bu boşluğu kapattı..

Diyeceğim şu ki son 20 gündür , 1 ay evvel %30 civarı bağlayanlar bile %26 yı zor alır oldu..bu da mb nin önümüzde ki toplantıda 250-300 puan indirimine gitme ihtimali olduğunu göstermez mi ?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    %30 civarına çıkan faizler devlet bankalarının acil nakit ihtiyacının bir sonucu idi. CB işsizlik fonundan yüklü bir miktarda parayı 3 devlet bankasına %10,25 gibi bir faiz karşılığında aktarınca devlet bankaları rahatladı ve faizler enflasyon + %3 bandına geri döndü.

Faizlerin düşmesi için enflasyonun düşmesi şart onun içinde dolar düşmeli. Bu ne kadar mümkün? Asıl soru bu olmalı.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 894/1030 İlkİlk ... 394794844884892893894895896904944994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •