Sayfa 237/1030 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337737 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by kerem_goksoy Yazıyı Oku
    3-4 gün önce İş Bankasının dolar oranlarını sormuştum ama kimseden ses seda çıkmamıştı. TL de olsa İş Bankasından oran görmek güzel, oran da gayet iyi. Hesap ticari mi acaba?
    Bireysel hesap

2. A1 Capital %26,38. günlük. Saygılar sevgiler

3.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Buradaki bazı arkadaşlar sallıyor. Arka boş nasıl olsa sanal ortam. Şube adı sorunca o yüzden söylemiyorlar!!!

Şube adı söylemeyeni dikkate almayın derim. %99 yalandır! Sanal ortamda sallamak kolay zaten.

Salayan yiyorsa şube adı versin. Salladığı için Şube adı veremez!

Bugün Fiba özel ve TEB özel 32 güne maksimum %26 veriyor.

Spekülasyon yapıp atmasyon oranlar yazanlara itibar etmeyin.
    eğer beni kast ediyorsanız ben %1000 doğruyu söylüyorum eğer 3-5 sayfa geriye gidip yazdıklarımı okursanız sizin ile aynı şeyleri yazmışım,

- (yok sizi kastetmedim ortaya diyorsanız da farketmez,)

şube neden paylaşmıyon dersen neden paylaşayım mecburmuyum?

niye şubemi deşifre edeyim?

rica etmişim oran sormuşum mümkün gördüler neden çalıştığım insanı mağdur edeyim?

sonuçta paylaşım yapıp katkıda bulunmak istedim fakat,

bu şekilde yazarsanız kimse paylaşım yapmak istemez, ben şahsen bir daha aldığım oranı yazmam niye durduk

yerde elimi taşın altına sokayım ki , okurum geçerim işime geleni alır geçerim,

ama burada bazı arkadaşlarımız tablo koyuyor,emek sarfediyor,onlara müteşekkirim, teşekkür ederim,

bende çorbaya azcuk tuzum olsun diye yazdım,

sizin amacınızı anlıyorum ama yinede yazarken biraz dikkat ve saygı lüzumlu bilmem haksızmıyım,

iyi akşamlar...
    HAYAT DEVAM EDİYOR...

Selam, Ben be odea'dan 480bin için 32 gün %27.5 ile bağladım. iki aydır odea ile çalışmamıştım. Yeni giriş denilebilir.

5.  Alıntı Originally Posted by ada Yazıyı Oku
    Burgan cuma günü 32 gün bağladım %27 faizle.vade sonu pazar gününe denk gelmiş.sanırım 1 gün valör kaybım olacak.
    İnternetten mi yaptınız işlemi. Müşteri temsilcisinin mutlaka uyarması gerekirdi.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Burada günlük kral masalına kanmayın.Burada 2 aydır adam günlükte hala neyi bekliyorsa.Çeyrek sonu sadece alacağım 50 baz puan faiz fazlası olur...Şimdi 28-29 yerine 24 ile günlük gidip,ay sonu 28,50-29,50 ile bağlasan da zararın olur...Yeter ki yıl sonunu kaçırmayın..Geçen sene bir puana yakın artışlar olmuştu.Bu sene bu faiz oranlarıyla kim bilir neler olur...Her zaman ki gibi kendi görüşlerim beni bağlar.Yatırım tavsiyesi değildir...

Size yatırım tavsiyesinin kralını vereyim.Böyle giderse bir yerden dolara girecem.Adamlar perşembe günü 6,03'den doları aldı gene dört köşe.Biz de yarım puan için banka banka dolaşalım..Ben ne zaman dolara girsem dolar düşüyor..O zaman toplayın dolarları....

Sonra bana dua edersiniz.Doları merkez indiremedi ben girince,iner...
    Perşembe tfx'e 6,04'ten talimat girmiştim, bugün de 6,30 ikisi de gerçekleşti. Ancak bunu kısmi tutarlarla yapabildim, yine de yapabilmek için günlük gitmek gerekiyor. Bir de Tfx'te usd gecelik faizinden oluyorsunuz, malum
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by ada Yazıyı Oku
    Burgan cuma günü 32 gün bağladım %27 faizle.vade sonu pazar gününe denk gelmiş.sanırım 1 gün valör kaybım olacak.
    Valor kaybin olmaz....pazarda isler...pzt alirsin fasulyeleri...rahat ol...hicbir zaman banka vadeyi hafta sonuna denk getirmez...

8.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    İnternetten mi yaptınız işlemi. Müşteri temsilcisinin mutlaka uyarması gerekirdi.
    Hayır Mt ile yaptım fakat uyarmadı.ben de sonradan fark ettim maalesef.

Sayfa 237/1030 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •