Sayfa 408/1030 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508908 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Sayin Luckboy

Kurye hatasi yuzunden acamadik. Yarin gelecekler bakalim. Adim adim yazacagim. Ama bu sabah normal subeden de 30 oran aldim. Miktar 250 K sube eskisehir
    burgan dijitalde eft limiti ne kadar? ne kadara kadar nasıl arttırılıyor?

2.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    gram külçe özellikle bana da cazip gelmeye başladı yüzde 10 dolardayım yüzde 10 da altın olursa güzel olur gibi ! yatırım tavsiyesi değildir
    239 dan az bişey aldım.. 234 e düştü:) hayırlısı artık.

Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    rahip olayını çok büyütmemek gerek. rusyanın uçağını düşürdüğümüz zaman yine atıp tuttuk, sonra noldu, aracılar koyup özürdiledik. iç siyasette lafı bile olmadı. şimdi de öyle olacak. rahip çıkacak, belki halk bank tarafında ufak bir şey olur o kadar.
    Olay rahip olayi degil. Rahibin serbest kalmasi dunyaya su mesaji verir. Tr ile abd anlasti. Bundan sonra abd saldirisi olmaz. Yatirimci tr ye girebilir. Yigit bulut diyorki tek tek tespitlerimiz var. Yatirimciya diyorlar kar edeceksen bile tr den uzak dur. Bu soylemler biter ve dolar ulkeye girer. Yani olay moruk rahip olayi degil o bir sembol ama birakilmasida dunyaya mesaj olur

Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    burgan dijitalde eft limiti ne kadar? ne kadara kadar nasıl arttırılıyor?
    100 bin standartla aciyorlar mt 500 e kadar yukseltiyor

5. Arkadaşım sen elmayla armutu hep karıştırıyorsun baştan söylim ..
    Sürekli ekonomiyi bildiğini söylüyorsun forumda ama dolar düşüyor diye sabah forumu uyardım dedimki elinizi çabuk tutun 1-2 puana bakmayın bağlayın mevduata çünkü bankalar cimrileşiyorlar doların düşmesiyle dedim bana ekonomiden anlamayanlar,trol mrol yakıştırması yaptın.
    Bak kaç kişi cuma günkü oranı alamıyoruz diyede yazdı .Utanmışmısındır az bişey bilemiyorum ama ben olsam biraz susardım .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Arkadaşım sen elmayla armutu hep karıştırıyorsun baştan söylim ..
    Sürekli ekonomiyi bildiğini söylüyorsun forumda ama dolar düşüyor diye sabah forumu uyardım dedimki elinizi çabuk tutun 1-2 puana bakmayın bağlayın mevduata çünkü bankalar cimrileşiyorlar doların düşmesiyle dedim bana ekonomiden anlamayanlar,trol mrol yakıştırması yaptın.
    Bak kaç kişi cuma günkü oranı alamıyoruz diyede yazdı .Utanmışmısındır az bişey bilemiyorum ama ben olsam biraz susardım .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Peki sustum izliyorum...

7. takasa baktığımızda o/n %28 den işlem geçtiği gözüküyor..

bankalar mudiyi tokatlamaya çalışıyor..

dolar 3.80 den 7.20 ye geldi

6.10 a gerilediyse bile hala 2.3 TL yani hala %60 yukarda..

ytd.

syg,

8.  Alıntı Originally Posted by eraser_k Yazıyı Oku
    Şimdi size 10 puan değerinde uzmanlık sorusu...sizce faizler %15 %20 lere ne zaman geri gelir??? Varmı fikri olan...
    Tekrardan Fed karşılıksız dolar basınca.

Sayfa 408/1030 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508908 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •