Sayfa 549/1030 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 4,385 - 4,392 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. halkbank, usd,32 gün ,100 k, temdit,%6,5

burgan, usd ,günlük,30 k,%5,5,yeni para..

2. taze taze
    20 banka not değişikliği
    https://www.fitchratings.com/site/pr/10046676

3.  Alıntı Originally Posted by Vadeci33 Yazıyı Oku
    Dolar için alım fırsatı doğmuş olabilir mi 5.96 falan şuan alsam artar şans beni bulmaz.
    Tahmin konusunda pek başarılı sayılmam, bol kazançlar.

4.  Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    taze taze
    20 banka not değişikliği
    xbank aşağı, banka eurobondları etkilenir mi ? şüpheli.

5. meksa yatırımla çalışıyorum özel tahvil bonolarından alıyordum ama %5 stopaj avantajından sonra mevduata yöneldim yatırım danışmanım parayı gecelik yada 10 günlük vadelerde borsa para piyasasında değerlendirelim diyor
    bu sabah 31 aralık dönüş için 29.5 oran var dedi ama vade sonu bilanço dönemine denk geldiği için kabul etmedim
    takasbank borsa para piyasası hakkında görüşleri olan varsa paylaşabilir mi?

Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    taze taze
    20 banka not değişikliği
    Puan, uzun dönem döviz rezervi hakkında. Devlet bankaları döviz durumu tamamen spekülatif seviyede, özel bankalarsa bunu bir üstünde. Görünümde ilerisi için negatif. Merkez bankasının eriyen döviz rezervi de ele alınmış.

The LTFC IDRs, FC debt ratings and SRFs of the state-owned commercial banks (Ziraat, Halk, Vakifbank, Vakif Katilim) and of development bank TSKB have been downgraded by one notch to 'B+', reflecting greater risks to the ability of the sovereign to provide support in FC. At end-July 2018, the central bank's foreign-exchange reserves were a moderate USD101 billion, while net reserves (adjusted for USD71 billion of banks' placements with the central bank, including under the ROM) were low at around USD30 billion.
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

7.  Alıntı Originally Posted by m.exclusive Yazıyı Oku
    meksa yatırımla çalışıyorum özel tahvil bonolarından alıyordum ama %5 stopaj avantajından sonra mevduata yöneldim yatırım danışmanım parayı gecelik yada 10 günlük vadelerde borsa para piyasasında değerlendirelim diyor
    bu sabah 31 aralık dönüş için 29.5 oran var dedi ama vade sonu bilanço dönemine denk geldiği için kabul etmedim
    tpp de 31/12/2018 vadeye %30 ile bugün bağlanmış bu durumda aracı kurum 0.5 puan komisyon kesip %29.50 veriyor anlaşılan.Tpp de stopaj %5 ise oran cazip bence.

8.  Alıntı Originally Posted by m.exclusive Yazıyı Oku
    meksa yatırımla çalışıyorum özel tahvil bonolarından alıyordum ama %5 stopaj avantajından sonra mevduata yöneldim yatırım danışmanım parayı gecelik yada 10 günlük vadelerde borsa para piyasasında değerlendirelim diyor
    Benimki A...İTAL yüzde 26.62 gecelik oran veriyor. Yüzde 25 komisyon artı yüzde 5 de stopaj var. Neti 20 küsüre falan geliyor.

Sayfa 549/1030 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •