Sayfa 23/45 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon
Arama sonucu : 360 madde; 177 - 184 arası.

Konu: viop 24 muhabbet

Lezzet sırası
    Sardalya
    İstavrit
    Sarı kanat
    Lüfer
    Hamsi
    Çinekop
    Ötekiler apranti balıklar

2. Suudi denilen kafir aile tam bir firavun ailesi.... kaç gündür belli olduğu halde açıklamadılar... sıkışınca açıkladılar.... ceset nerde????? Devlet suç işleyince ceza alamıyor tabii.... cesedi yok etmeyi bildiler..... devlete bak ne güzel dünya gözü önünde cinayet işliyor....
    Hoş beni ilgilendirmez, kendi boklarında boğuluyorlar... arap arabı kırıyor benim için problem değil....

Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Suudi denilen kafir aile tam bir firavun ailesi.... kaç gündür belli olduğu halde açıklamadılar... sıkışınca açıkladılar.... ceset nerde????? Devlet suç işleyince ceza alamıyor tabii.... cesedi yok etmeyi bildiler..... devlete bak ne güzel dünya gözü önünde cinayet işliyor....
    Hoş beni ilgilendirmez, kendi boklarında boğuluyorlar... arap arabı kırıyor benim için problem değil....
    Olay çok anormal olsa
    Putin merkel Trump Obama draghi fransua miterand
    Demecleriyle dünyayı ayağa kaldırırdı
    Kınama bile olmaması
    Anormalin a sı eksik olduğuna delalet
    Olur mu olmaz mı
    Ahret sorusu

4.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    katılıyorum palamut çok tatsız tuzsuz bir balık...hiç lezzetli değil...bence en güzel balık LÜFER, SARI KANAT ve HAMSİ...BARBUN da çok severim...LAGOS ta çok güzel derler ama hiç yemedim...
    Lüferde güzel arkadaşım... lagos zor bulunur biraz.... eğer izmire yolunuz düşerse buradaki dostlarıma tattırmak isterim bu lezzeti.... bugüne kadar yemediğinize pişman olursunuz.... benim babam hergün bu balıgı yerdi,, bende balıktan nefret ederdim.... hiç yemezdim babam yanında götürürdü o kılçığını da kızarttırıp bütün bütün götürürdü bende et söylerdim..... sonra bigün yedimki yiyiş o yiyiş, şimdi eti sevmiyorum.... şimdi beraber yiyoruz babamla o ustası tabi bu işin epey güzel hakkını verir lagosun......

Hermes antalyadamısın dostum o balık her yerde yokta

6.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Olay çok anormal olsa
    Putin merkel Trump Obama draghi fransua miterand
    Demecleriyle dünyayı ayağa kaldırırdı
    Kınama bile olmaması
    Anormalin a sı eksik olduğuna delalet
    Olur mu olmaz mı
    Ahret sorusu
    Kaldırmasınlar boş ver..... bunlar birbirini çok sever.... işim gereği abd ye de gidiyorum.... bae ye de gidiyorum..... abd li bir ortama gir, ben arabım de ohhhh seni zengin sanarlar bütün kızlar peşinde.... bizim bir arkadas bu rolü yapmıştı o gün epey bir takılmıştılar....
    Araplarda abdlileri çok sever... siyasileri bilemeyecegim ama halk böyle...

Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Kaldırmasınlar boş ver..... bunlar birbirini çok sever.... işim gereği abd ye de gidiyorum.... bae ye de gidiyorum..... abd li bir ortama gir, ben arabım de ohhhh seni zengin sanarlar bütün kızlar peşinde.... bizim bir arkadas bu rolü yapmıştı o gün epey bir takılmıştılar....
    Araplarda abdlileri çok sever... siyasileri bilemeyecegim ama halk böyle...
    Bak bu tüyo çok işe yaradı
    Arap kızlara amerikan. amerikanlara Arap diycem kripto kimlik
    Onlarda Türkün gücü neymiş anlasın mamçaklar

8.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Hermes antalyadamısın dostum o balık her yerde yokta
    Yok arkadasım izmirdeyim.... 1 hafta yurtdısı 1 hafta burdayım... lagos un av yasagı var çünkü nesli tükenme tehlikesinde.... heryerde yok bizim bir mekan var o getiriyor sagolsun...... yunanistanda da yemişliğim var ordakiler cok büyük....
    arada burda dolandırıcı mekanlar oluyor.... lagos diye lüfer koyar önüme ama yemezler.... tadından anlarım....

Sayfa 23/45 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •