Sayfa 784/1000 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834884 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 6,265 - 6,272 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Buradan veya biraz daha altından sert kırarsa 6,20 ler bir çırpıda ihtimal dahili.. gözler reis ve mb de artık 🙂

Ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Bir de size sorayim

Aranizda miles and smiles platinium ya da prive kullanan var mi, varsa memnun mu

Ve bir diger sey olarak MILES AND SMILES ELITE PLUS statusune sahip olaniniz var mi?
    düz classic var bende.

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    düz classic var bende.
    Bende de 3+1 duz kart var, mil bilmez direkt km. sayar!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bende de 3+1 duz kart var, mil bilmez direkt km. sayar!
    ben de ondan istediydim de vermediler

5. Artık 5 lere kadar dolarları topla toplayabildiğin kadar bu ülke düzelmez vatandaşı yolup s. .ke s. .ke nereye kadar düştükçe alacam faiz haram😆 faize koyacak param yok..

6.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Artık 5 lere kadar dolarları topla toplayabildiğin kadar bu ülke düzelmez vatandaşı yolup s. .ke s. .ke nereye kadar düştükçe alacam faiz haram�� faize koyacak param yok..
    Al kardeş al. BEnde 7 tl iken buradaki, üstad filozof, büyük otorire, yüksek düşünür, 1.9 eurodiesel arkadaşların 10 tl olacak gazıyla aldım elimde patladı ne yapacam bilmiyorum. Sizce buradan alıp maliyet düşürsemmi

7.  Alıntı Originally Posted by sko Yazıyı Oku
    TBMM kürsüsünden 3.havalimanı ihalesinde yapılan usulsüzlüklerle ilgili..

https://twitter.com/aykuterdogdu/sta...559680/video/1
    Ne zaman vazgeçtim sevdadan,
    Sevdiklerim beni anlamadığı zaman.

Ne zaman vazgeçtim bir şey anlatmaktan,
    Anlayan kalmadığı zaman...

Öylede böylede yanlızız, bu seçmene bunları anlatmak zor.
    Eğitimsiz kalmış bir ülkeye, ne güçler dengesini anlatabilirsin,
    ne de yolsuzluğu... Fiziken cebinden çıkan olmadıkça anlamıyor...

Dün akşam sunu düşündüm. Örneğin Yoksulluk sınırı 5.000 ama sen 1.600 alıyorsun.
    Demek ki devlet senin cebinden 3.400 TL yi alıyor bağırta bağırta... Birde bu 1.600 den
    %8-18 KDV alıyor her aldığından... Bu kadar para nereye gidiyor... Sonra baktım etrafa...
    Bir yüzüğü olan insanan neleri var... Baktım büyük şirketlere bir bir el değiştirmiş...
    Baktım patronlara, anlı secdeden kalkmayan cukkacı tüccar...

Şimdi diyorlarki herkes taşın altına elini soksun... Hepinizin bildiği şeyleri anlatmayacağım.
    Biz bilmekten onlar anlamamaktan sıkıldı...
    Sen şu Emlak Konut'un projelerindeki taşeron firmaları bir denetle bakayım, ne kadar işcinin gv sini ödüyor ya da sgk sını...

Birde kalkmış zorunlu BES yapacakmış... Yap arkadaş yap... Seviyorlar milletcek...
    Kimin umrundaki Adalara götürdüğün para... Verdiğin ihalelerden inen paralarıda çıkardı yurtdışına diğer dostların...
    Bi bizim cebimizdekiler kaldı... Neydi yiyin beyler yiyin... Kanana kadar, patlayana kadar...

8.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Al kardeş al. BEnde 7 tl iken buradaki, üstad filozof, büyük otorire, yüksek düşünür, 1.9 eurodiesel arkadaşların 10 tl olacak gazıyla aldım elimde patladı ne yapacam bilmiyorum. Sizce buradan alıp maliyet düşürsemmi
    Vah vah çok yazık.
    Ülkenin geleceğinin karanlık olduğunu düşünenler 2.5-3'lerden dolar toplarken
    siz "ekonomimiz süper, almanya bizi kıskanıyor" diyen grubun içindeydiniz sanırım.

Dolar almadınız bari mercimek nohut alsaydınız.
    Neyse olan olmuş, tren kaçtı artık. Dolar düşer nohut düşmez.

Sayfa 784/1000 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •