Sayfa 231/1000 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331731 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Sn Hocam (öğretmenim)
    Amacım sizi kırmak değildi...
    Alınmış bana kapak yapmışsınız...
    Yüzyılın kapağı olmuş bu...
    Tebrikler...

Sn Hocam (öğretmenim)
    Mazeret olarak kabul edermisiniz bilmem ama ben gene de açıklayayım:O gönderiyi yaparken(yazarken),telefon da Japonca konuşuyordum.(şu an da Rusça konuşuyorum ama dikkat etmeye çalışıyorum).İmla hataları biraz ondan fazla oldu sanırım ama gene göz zevkinizi bozduğum için sizden ve kamuoyundan özür dilerim....
    Anlaştık mı?

saygılar/başarılar
    konuya biraz esprili yaklaştım, çok ciddiye almayın

internet'te tdk'nın sitesinde yazı yazan herkesin bilmesi gereken kurallar hakkında bilgiler var. bence herkes ara sıra siteye girip bir kısmına şöyle bir göz atmalı.

kuralsız yazı yazdığımızda yazım kurallarını bilenler okurken rahatsız olurlar.

medyada bile yapılan, göze batan ve kimsenin göremediği hatalar var. mesela bloomberg kanalında herhangi bir hisse senedi veya paritenin gün içi grafiğinin gösterildiği ekranlarda "gün içi" şeklinde ayrı yazılması gerekirken "güniçi" şeklinde hatalı yazım var. en az aylardır bu böyle. kimse bunu görmüyor, çünkü hemen hiçkimse kuralları bilmiyor. çünkü eğitim seviyemiz çok düşük ve kendi dilimizi bile iyi bilmiyoruz...

noktadan, virgülden önce boşluk bırakılmaz, sonra bir boşluk bırakılır. bunu bilen ve dikkat eden bir kişi bulmak zor...

de bağlacı ve de ekinin yazımı konusunda ülkede bir kaos var ve bence öğretmenlerin hepsi bile bu konuyu doğru bilmiyor...

ki bağlacı ve ki ekinin yazımı konusuna hiç girmiyorum bile, çünkü "bugün ki" şeklinde hatalı yazımları bile gördüm...

"öyle de yazsam böyle de yazsam okuyan ne dediğimi anlıyor nasılsa, sorun yok" diyenler yanılıyor, çünkü bu sadece dille ilgili bir konu değildir. bu disiplinle, dikkatle, özenle ilgili bir konudur...

bunlara dikkat etmeyen, kuralları bilmeyen, bilmediği halde öğrenmek için çaba göstermeyen bir kişinin profesyonel olarak uğraştığı işe yeterli özeni göstereceğini hiç sanmıyorum. böyle dikkatsiz bir kişinin mesela yazılım konusunda, uçak motoru tasarımı gibi hata kabul etmeyecek işlerde çalışmasının büyük riskler içerdiğini düşünüyorum. dolayısıyla bu özelliklere sahip bir halkın dikkat gerektiren bu tür yüksek teknoloji konularını becerememesinin ve gelir seviyesinin düşük kalmasının gayet normal bir durum olduğunu düşünüyorum...
    Son düzenleme : mdemir; 19-09-2018 saat: 21:25.
    yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bioxcin’i kimler iyi bilir acaba bu konuda da bilginiz var mi ? Saçı dökülenler mi yoksa ?
    Kem-küm,bir haltada yaramıyor serumu dahil boşa para sakın harcamayın paranızı...

3. https://goo.gl/images/c8p3JM paylaştığı resim buydu onun

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

4. . dan sonra başlayan cümleler de büyük harfle başlar değil mi ?

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    https://goo.gl/images/c8p3JM paylaştığı resim buydu onun

Kasparov’u bilmesem Soldaki mi sağdaki mi Türk’e benziyor deseler sağdaki derim .. Öbürü hiç benzemiyor ..

Hay Allah’ım nelere kimlere kaldık ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yok arkadas bu forumdan korkulur, ahalinin hafiza fotografik yeminlen.

:
    İngilizce iktisat mezunu var hatta kasparovla satranç oynayan resim çektiren var kolay mi ? Nefes alırken dikkat etmek lazım

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    https://goo.gl/images/c8p3JM paylaştığı resim buydu onun

Bunun nesi garip? (gugıl da resminin olmasının neresi garip?)
    Profosyonel satranç sporcusuyum...
    Aynı zamanda mankenlik yapıyorum
    Ve tabi ki borsadan kazanıyorum ekmeğimi (yatırım araçlarından)
    Bunun nesi seni rahatsız ediyor ben anlamakta güçlük çekiyorum...

sana saygılar da yok
    başarılar da
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kasparov’u bilmesem Soldaki mi sağdaki mi Türk’e benziyor deseler sağdaki derim .. Öbürü hiç benzemiyor ..

Hay Allah’ım nelere kimlere kaldık ..
    Kasparov resimdeki gözlüklü değil mi 🤣🤣🤣

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Sayfa 231/1000 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331731 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •