Sayfa 251/1000 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351751 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. OVP' beklentileri karşılayacak mı?
    Bence geçmiş geleceğin aynasıdır... Çok bir şey çıkacağını sanmıyorum, ya da laf kalabalığı... Yatırımcı buna güvenmek isterse güvenecek, istemezse güvenmeyecek... Sahi Mehmet Şimşek'in hiç sesi çıkımıyor...

2. Günaydın!Ekonomi ile uğraşanlar sayısalcı olduğundandır kandırılamazlar işlem yapmayı biliyor iseler. Sonuçlar objektiftir kandırıldım diyemezsiniz dolar forumunuzu kısa süredir takip ediyorum ve ülkede hala gözlerini kapatmamış doğruları söylemekten korkmayan insanların az da olsa olduğunu görmek umut verici.

3. Tarafım zeka bilgi ahlak onur vefa adalet.Bunun için bertaraf olmak gurur vericidir.

4.  Alıntı Originally Posted by ni.ko Yazıyı Oku
    TCMB
    Özel Sektörün Yurtdışından Sağladığı Kredi Borcunun 1 Yıla Kadar Olan Vade Dağılımı (Temmuz 2018) (Milyon ABD doları)

http://www.paraanaliz.com/2018/genel...r-dolar-26316/

Ek 20213
    Normal vatandaş bu yazıdan bir şey anlamaz... Derki banane ödesin...
    Vatandaşın dövizin gökten yağmadığını, döviz elde etmek için kendi ürettiğin bir şeyi dövizi olan birine satman gerektiğini, iç piyasaya verince ancak TL alabileceğini, aldığı TL ile döviz borç ödeyemiyeceğini öğrenmesi lazım...

Yoksa çok yazılır çizilir, Bankalara birinin hop demesi lazımdı, arkadaş sen bu kadar döviz kredisi veriyorsunda biz bunu nasıl ödeyeceğiz... Tüm Yandaş Mütehitler ucuz diye döviz fonlandı, onlarda bir tuvalette kullanmadılar dövizi...

Şimdi bu bilinçsiz halkın ve yöneticilerin cezasını hepimiz çekiyoruz...

Dışarı çıkın ve birine sorun para nedir diye %90 size yanlış cevap verecektir...
    Çekinmeyin sizde kendinize sorun...

Alıntı Originally Posted by varolmayansehir Yazıyı Oku
    OVP' beklentileri karşılayacak mı?
    Bence geçmiş geleceğin aynasıdır... Çok bir şey çıkacağını sanmıyorum, ya da laf kalabalığı... Yatırımcı buna güvenmek isterse güvenecek, istemezse güvenmeyecek... Sahi Mehmet Şimşek'in hiç sesi çıkımıyor...
    cek cakların bol olduğu ama kaynağın nereden geelceği belli olmayan bir program bekliyorum.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

saat 11 de ovp zamanı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Bakan Albayrak umarım iyi bir konusma hazırlamıştır , diğerlerinde olduğu gibi anlaşılmaz değişik bir dil kullanmaz .

Saat 11’de OVP açıklanacak .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bende günün sorusu:

Piyanist şantör sunumlu damadı şehriyari bakalım bugün kaç kilo ter dökecek...

Sayfa 251/1000 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351751 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •