Sayfa 311/1000 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411811 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    7.50 7.80 8 buralara gelmediği sürece ben kısıtlama görmüyorum
    ytd
    değil 7.5, 17.50 olsa yine kısıtlama olmaz

1 dolar 18 mısır lirası , hiç bir kısıtlamada yok ülkede

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Dövizi baskılamak için, döviz bulunduranlarla ilgili bir kısıtlama getirilebilir mi?
    Normalde olmaması lazım..

TMO yemlik arpa ithalatı için alım ihalesi açtı

Toprak Mahsülleri Ofisi (TMO), toplam 246 bin ton yemlik arpa alımı için bir dizi uluslararası alım ihalesi açtı.

Reuters'ın Avrupalı ticaret kaynaklarının dayandırdığı haberine göre ihalelere 2 Ekim'e kadar başvuru yapılacak.Ticaret kaynakları TMO'nun sekiz farklı limana indirilecek ve her biri 6 bin ton büyüklüğünde 41 ayrı ihale açtığını bildirdi.

Hatırlanacağı üzere TMO geçtiğimiz günlerde de yaklaşık 252 bin ton buğday ithalatı için bir dizi uluslararası alım ihalesi açmıştı.

3.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Konut işleri 2. banker faciası ,hükümet ne yaparsa yapsın yakında o iş komple göçecek.O değil de benim aklıma hep bir şey takılıyor.Bu kanal istanbulu ilk kim akletti.Öyle ya sen durup dururken manasız bir şekilde ulan ben şurdan şuraya kanal açsam nasıl olur diye nasıl düşünebilirsin ki.Yani olacak iş değil.Hadi düşündün eşine dostuna dedin,hadi onlardan gelen tepkileri de sallamadın,bunu resmi proje haline getirmeyi nasıl becerdin.Yani bu proje komple reisin fikri mi ,başka birinin fikri de reisi ikna mı etti.Nasıl oldu bu hikaye.Valla hakiki hikaye bilinebilse bence filmi olur,herkes gider seyreder.)))))) Filmi çekilirse telif hakkım bakidir ona göre arkadaşlar,şahitsiniz fikri ilk ben şeettim)))))Yanlış anlaşılmasın film fikrini ilk ben şeettim,kanal istanbul tabi bizi fersah fersah aşacak işler .
    4 Osmanlı padişahının projesiydi, geçmişte DSP belediye başkan adayının da projeleri arasındaydı. Google'a yazarsanız göreceksiniz.
    10 yıldan fazladır yurtdışından yağan paralar betona gömüldüğünden bu durumdayız, döviz yaratacak alanlara yatırım yapmak yerine hala böyle projeler düşünülmesi akıl almaz.

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Turkiye cennettir, Turk kizlari cok guzeldir, ABD'de herkes obezdir, yenecek bir sey yoktur, ucak bagajina patates domates doldurur, Amerikaya goturur...

Yaz yaz bitmez bu, Got Ahmet...
    Abi bu got Ahmet kim ?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Arc en ciel Yazıyı Oku
    Sülün Osman'da benzer düşünceyle mesleğini icra etmişti.
    Bu kadar enayi varken neden çalışayım ki türü. Yanılmıyorsam şöyle bir lafı vardı. "Bu kadar enayi varken ben de bu işi yapmaya devam ederim "
    Size benden bir kınama cezası
    Forum sizi paralı üye yapacakmış ama.
    Taksim'de alnına enayi yazıp dolaşan birisi vardı.Enayi,durmadan yoluna devam eden kaplumbağa gibidir,tavşan ordan oraya zıplar ama gün gelir ağaca çarpar veya onu playboya kapak yaparlar.O kadar kötü birşey değil yani enayilik

6. Ne güzel düzeltmiş..

7.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    *fitch, "temel senaryomuzda, yurt içi siyasi ortam nedeniyle bir imf programı veya sermaye kontrolleri uygulanmasını öngörmüyoruz"
    siz sermaye kontrolünü koyulaştırmışsınız ama benim orada dikkatimi çeken yurtiçi siyasi ortam ifadesi, bu söylemlere bakılarak yapılan bir tahmin gibi, o söylemlerin de ne kadar tutarlı olduğunu defalarca yaşadık.

Alıntı Originally Posted by pasa_emre Yazıyı Oku
    4 Osmanlı padişahının projesiydi, geçmişte DSP belediye başkan adayının da projeleri arasındaydı. Google'a yazarsanız göreceksiniz.
    10 yıldan fazladır yurtdışından yağan paralar betona gömüldüğünden bu durumdayız, döviz yaratacak alanlara yatırım yapmak yerine hala böyle projeler düşünülmesi akıl almaz.
    Hım 4 osmanlı padişahının yapamadığı proje bize nasip olacak inşallah.Hadi bakalım bir gayret,biz büyük ülkeyiz azbişi dişimizi sıkarsak yaparız.Ben yüzde 52 den eminim onlar diş ne kelime heryerlerini sıkarlar da ben bu münafık muhaliflere güvenmiyorum.Hemen yaygaraya başlarlar yok zihnisinir projesi yok şu yok bu,arkadaş biz bu muhalefetle bir halt olamayız.Al işte mis gibi kanal, püfür püfür de eser, kanalizasyon mu yapalım dedik ,kanal istanbul dedik ,kokmaz etmez,ama yok yok biz adam olmayız )))))))))

Sayfa 311/1000 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411811 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •