Sayfa 318/1000 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by bunuel Yazıyı Oku
    Niye hep ayakkabıcılar batıyor. Ayakkabı kutusu, dolar filanla başlamıştı herşey. Bir mesaj var ama anlamadık. )))

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O kadar komplo teorisi olabilir mi, şuna bir bakın o zaman.

Bu adamın çoğu fikrine katılmasam da şu flood okumaya değer bence, alttaki ve üstteki tweetlere de bakmakta fayda var.

https://twitter.com/ElZulfiqar/statu...19963481747457

https://twitter.com/ElZulfiqar/statu...55206245453824

2.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    21 Eylül Cuma 16:12 MAY: İNGİLTERE ANLAŞMASIZ BREXIT İÇİN HAZIR OLMALI

21 Eylül Cuma 16:12 MAY: İNGİLTERE VE AB ÇIKMAZDA

21 Eylül Cuma 16:11 MAY: BREXIT REFERANDUMUNUN SONUÇLARI TERSİNE ÇEVRİLMEYECEK

21 Eylül Cuma 16:06 MAY: İNGİLTERE VE AVRUPA BİRLİĞİ İKİ ÖNEMLİ KONUDA AYRILIĞA DÜŞTÜ
    haber akışında burada geçmeyen bir satır daha var;

may diyor ki, herşeye rağmen ikinci bir referandum olmayacak; çünkü bu demokrasiye zarar verir.

3. Dxy 94,336 sıçradı.

4. Önümüzdeki krizi analistlerin bir kısmı 2001 e, bir kısmı da 90 lı yıllardaki krizlere benzetiyor bence hiçbirine benzemiyor ama illa benzeteceksek 70 li yıllara benzetebiliriz. O yıllarda çocuk olduğumdan dolayı tecrübe edemedim o yüzden çoğunlukla 70 li yılları araştırıyorum aylardır. Elimde 70 li yılların almanakları var. Bu forumda o yıllarda genç olan galiba bir tek Sn Bora Yaşar var

5. Dolar yavaş yavaş hızlanıyor.Yükseliyor ve kırılıyor, 3 parça halinde böyle devam ediyor ve üstüne katlanarak yükseklişini azar azar yapıyor.Buralarda 1 saat daha tutunursa kapanışta güzel veriler belirecek gibi
    YTD

6.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Dxy 94,336 sıçradı.
    bence fed altyapısı oluşuyor.

*fitch, "türkiye'nin açıkladığı yeni orta vadeli ekonomik program, karşı karşıya olunan zorlukların bilincinde"

*fitch, "yeni ekonomik programı, yaz aylarında lirada yaşanan değer kaybı sonrasında uzun bir düzeltme dönemi ile karşı karşıya olunduğunun farkında"

*fitch, "yep, türkiye emkonisinin karşı karşıya olduğu zorlukların bilincinde, ancak programda detay yok, özellikle finansal sektörü ilişkin planlar hakkında"

*fitch, "daha gerçekçi makroekonomim tahminler, otoritelerin zayıf gsyh büyümesine tolerans göstereceklerine işaret ediyor"

*fitch, "mali projeksiyonlar, türkiye'de 2018'in geri kalanında politika sıkıaştırmaya işaret ediyor"

*fitch, "etkin bir politika yanıtına yönelik siyasi riskler, türkiye'de büyük olasıkla devam edecek, özellikle para politikasına ilişkin olarak"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 318/1000 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •