Sayfa 322/1000 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422822 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by bahad1r Yazıyı Oku
    Sn. Arc en ciel, bunları off-topic başlığında sabaha kadar konuşun. Birinin ateist olması, deist fraksiyonu, dünyanın 4,56 milyar yaşında olması buranın konusu değil. Kartezyen sistemde. Matematiğin, geometrinin vs. önemli olması onu bu başlığın konusu yapmaz. Hırsızlık hırsızlıktır, xrpu beni de engellemek isterse engellesin, ben onu okumaya devam edeceğim, çok yararlandığım biri. Birinin çocukluğunda yaptığı haylazlık burada olmamalı, bu haylazlığa destek vermek kimseyi "adam" yapmaz. Burada doların yükselişi ile teknik grafik veren, zamanında bu durumu öngörüp fizikte kalan ya da eski kriz dönemlerinde yaşanılan deneyimlerini aktaranlar amme hizmeti yapıyor. Bu örnekler benim için değerli, para vererek alınacak birşey de değil.
    Sizi de blokladım, ancak siz de benim yazılarımı takip etmezseniz ve rxpu nikini bloklarsanız çok sevinirim.Doğru olan bence bu, böylelikle ben daha rahat ve verimli şekilde yazabilirim. Forumdan da isteğim odur ki blokladığımız kişiler de otomatik olarak bizi bloklasın, böylelikle herhangi bir şekilde polemik ve diyalog oluşmaz. Forum daha huzurlu bir ortam olur.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Dun saat 17:53 ile bugun 14:00 arasi yazilanlari sildirmissiniz, bu kadar derin takilmayin yahu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Bu başarısından dolayı Bahadır Bey'i tebrik edelim.
    Önceleri bireysel şikayet etmiş, engelleme yapmış olmamış başa çıkamamış koşa koşa gitmiş Yönetim'e şikayet etmiş.
    Hala daha bu sayfadan ayrılamıyor. Yine burada. Ayıp ayıp. Bu kadar şikayet etsem dönüp bu sayfaya bakmam ben.
    Ne insanlar var.
    Bana bilgi yazın, benim istediğimi yapın, hizaya girin, sizden memnun değilim de sayfadan da ayrılama.

4. Başlık: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)
     Alıntı Originally Posted by bahad1r
    Karpuz, Dışkapı-Ankara Pazarı tane 3,5 TL
    Muz (Yabancı-Ekvator menşei), Bim ve A101'de kg max 9 TL
    Kiraz (Salihli), Dışkapı-Ankara Pazarı kg 5 TL, küçük taneli 3 TL
    Kayısı bilmiyorum
    Çilek (Dağ Çiçeği, küçük reçellik), Dışkapı-Ankara Pazarı kg 6,5 TL
    Mısır, Dışkapı-Ankara Pazarı 10 tane 6 TL

Lokasyon: Ankara-Altındağ
    sn bahad1r..

nasıl.. mevduat faiz oranları paylaşılan başlıkta kimi zaman kavun karpuz fiyatı konuşuluyorsa.. birçok başlıkta da başlığın mevzusu dışına ara sıra çıkılıyor. özellikle piyasanın kapalı olduğu zamanlarda. tabi b.ku çıkmadıkça.. yönetimin ve kuralların izin verdiği ölçüde.. sizin de dediğiniz gibi bu başlık da birçok forumdaş için bir buluşma noktası..

Başlık: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)
     Alıntı Originally Posted by bahad1r
    Kim ne derse desin bu başlık "efso", forumun buluşma noktası; pazardaki mevya-sebza fiyatı, mütayit bedduası, dolar duası, ikramiye beklentisi, fiç-sepe-morgın vs. raporu, goy goyu, mevduat faiz oranı, yer yer nabza göre haykırış...
    ve insanlar yazışmaya okumaya alıştığı, bir nevi arkadaşlarının bulunduğu ortamda başka konulara da girebiliyorlar. ki bu da başlığın tuzu, baharatı oluyor, o kadar da yadırgamamak gerekiyor diye düşünüyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by Arc en ciel Yazıyı Oku
    Bu başarısından dolayı Bahadır Bey'i tebrik edelim.
    Önceleri bireysel şikayet etmiş, engelleme yapmış olmamış başa çıkamamış koşa koşa gitmiş Yönetim'e şikayet etmiş.
    Hala daha bu sayfadan ayrılamıyor. Yine burada. Ayıp ayıp. Bu kadar şikayet etsem dönüp bu sayfaya bakmam ben.
    Ne insanlar var.
    Bana bilgi yazın, benim istediğimi yapın, hizaya girin, sizden memnun değilim de sayfadan da ayrılama.
    Sn. Arc en ciel, samimi ve dürüst tutumunuz için çok teşekkür ederim. Blokladığım forumdaşların da benim nikimi bloklamasını sağlayabilirsek daha verimli ve huzurlu bir forum ortamı olacağını düşünüyorum. Beni takip etmekteki isteklerine anlam veremiyorum. Eğer endişeleri bu adam ileride bize imalı bir şeyler mi söyler ise kesinlikle öyle bir karakterim olmadığını belirtmek isterim.
    Ayrıca forum çok ilginç bir yapıya sahip, bundan 2-3 ay önce gönderilerimin kurgusu ve giriftiği nedeniyle övgüler alıyordum ancak çok ilginç bir şey oldu. Forumdaki bazı kullanıcılar gönderilerimi çok fazla iyi ve profesyonelce kurgulanmış olduğunu iddia ettiler.

Ve resmen çok iyi olduğu için şikayette bulundular.

Nasıl mı?. İddiaları rxpu hesabının bir sosyal deney olduğu yönündeydi. Bu iddia ilk önce bana eleştirisel yaklaşan ve tartışma yaşadığımız az sayıda forumdaş tarafından özel olarak dillendirildi. Güldüm geçtim. Ancak daha sonra forumda daha samimi olduğum bazı forumdaşlardan da buna yönelik bazı duyumlar aldıklarını öğrenince , bu epey üzücü oldu. Tabii ki bana eleştirisel yaklaşmayan forumdaşlar ilk başta böyle bir şeyin forumda yayıldığını ama daha sonra buna kendilerinin prim vermediğini söylediler. Bu biraz içimi rahatlattı.

O nedenledir ki son aylardaki gönderilerimde mükemmeliyetçilikten biraz kayan, daha insansı ve hataları da olabilen bir tarzda yazılar yazmayı denedim. Ancak görüyorum ki gönderilerime kattığım samimiyet ve öz eleştiri yine forumdaşlar tarafından beğenilmedi ve haksız bir şekilde eleştiri ve hatta bir nevi yargılama konusu oldu.

Forumdaki gönderilerin kalitesi ve sürekliliği için daha samimi ve dostça bir ortam olmasını temenni ediyorum. Türkiye'nin içinden geçtiği şu zorlu dönemde zorlukların üzerine ek zorluklar eklemek hiç birimiz faydasına değil.

Tüm forumdaşlara selamlar saygılar.

rxpu. (kesinlikle bir sosyal deney değil)
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    doları ateşine dökecekleri son tas su da papaz efendi kaldı ekim 12 de sanırım onuda serbest bırakırlar sa günü birlik bir 10 15 kuruşluk daha etki eder dış politika da hayt huyt da devam etmezlerse 6,50 7 aralıgında sanırım yıl sonunu tamamlarız
    öyle gözüküyorki son fitch acıklamaları hükümete paralel bekletiler acıkladı mermi kalmayınca birazdaha üsturuplu dış politika izlenecek
    Mesele papaz falan değil.ABD ile asıl sorun fıratın doğusu kürdistan ve iran yaptırımları.O yüzden amerika ile düşmanız papazla falan bu iş düzelmez.Sorunlar çok daha başka.

Ya hakikaten dün geceden beri bence baya faydalı tartışmalar olmuştu.Bu şikayet konusunu anlamıyorum.Bilginin kötüsü olur mu.Yazılanlarda hakaret yoktu küfür yoktu insanlar sadece düzeyli bir şekilde düşüncelerini yazdı.Onca bilgi uçtu gitti.Beğen beğenme,ama oku ,işine gelmezse unut veya cevap ver ya da hiç okuma yazanı blokla,ama idareye şikayet nedir kardeşim.Burası ilkokul mu.Benim düşünceme göre dünyayı yahudiler ve evangelistler yönlendiriyorsa ki ben öyle olduğuna inanıyorum doların da faizin de finansal piyasaların da dinle baya alakası var.))))))))))

8.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Sn. Arc en ciel, samimi ve dürüst tutumunuz için çok teşekkür ederim. Blokladığım forumdaşların da benim nikimi bloklamasını sağlayabilirsek daha verimli ve huzurlu bir forum ortamı olacağını düşünüyorum. Beni takip etmekteki isteklerine anlam veremiyorum. Eğer endişeleri bu adam ileride bize imalı bir şeyler mi söyler ise kesinlikle öyle bir karakterim olmadığını belirtmek isterim.
    Ayrıca forum çok ilginç bir yapıya sahip, bundan 2-3 ay önce gönderilerimin kurgusu ve giriftiği nedeniyle övgüler alıyordum ancak çok ilginç bir şey oldu. Forumdaki bazı kullanıcılar gönderilerimi çok fazla iyi ve profesyonelce kurgulanmış olduğunu iddia ettiler.

Ve resmen çok iyi olduğu için şikayette bulundular.

Nasıl mı?. İddiaları rxpu hesabının bir sosyal deney olduğu yönündeydi. Bu iddia ilk önce bana eleştirisel yaklaşan ve tartışma yaşadığımız az sayıda forumdaş tarafından özel olarak dillendirildi. Güldüm geçtim. Ancak daha sonra forumda daha samimi olduğum bazı forumdaşlardan da buna yönelik bazı şeyler duyunca , bu epey üzücü oldu. Tabii ki bana eleştirisel yaklaşmayan forumdaşlar ilk başta böyle bir şeyin forumda yayıldığını ama daha sonra buna kendilerinin prim vermediğini söylediler. Bu biraz içimi rahatlattı.

O nedenledir ki son aylardaki gönderilerimde mükemmeliyetçilikten biraz kayan, daha insansı ve hataları da olabilen bir tarzda yazılar yazmayı denedim. Ancak görüyorum ki gönderilerime kattığım samimiyet ve öz eleştiri yine forumdaşlar tarafından beğenilmedi ve haksız bir şekilde eleştiri ve hatta bir nevi yargılama konusu oldu.

Forumdaki gönderilerin kalitesi ve sürekliliği için daha samimi ve dostça bir ortam olmasını temenni ediyorum. Türkiye'nin içinden geçtiği şu zorlu dönemde zorlukların üzerine ek zorluklar eklemek hiç birimiz faydasına değil.

Tüm forumdaşlara selamlar saygılar.

rxpu. (kesinlikle bir sosyal deney değil)
    "vay anam vay, neler dönmüş Serhat ya"

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 322/1000 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422822 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •