Sayfa 349/1000 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449849 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku

Sana haksızlık bile yapmış olduğumu kabul edebilirim ama geldiğimiz nokta bunu çoktan aştı.

Çoktan kapanmış bir olaya destekçinin sanki sen ona göre hırsızmışsın gibi, "ben de hırsızım " diye hala ortalıkta meydan okuması beni çileden çıkardı.

İnsanlıktan etti.

Meydan okurken insanın herşeyi hazır olmalı.

Yanında da haklılığı.

Hani belki lazım olur diye ...

Yahu bu hırsızlık tanımına girer demek için yeterli veri var mı ? Varsa bile bunlar incelenmeden böyle bir iddiada bu kadar çabuk bulunulabilir mi?

Haksız olduğumu da kabul ederim safhası ne yazık ki şu anda önemini yitirdi. Zira bu laf özür ile çok kapatılabilecek seviyede bir şey değil. Zira bu denli kahlesiz bir iddianın özrü ancak kabahatin tasdiki olur.

Orada iyi o zaman biz de hırsızız diye bağırmamızın bu haksız iftiraya bir tepki olduğunu herkes anlar. Sorun şu ki neden B.Yaşar anlamıyor veya anlamamakta ısrar ediyor.

Gelinen noktada ayrıca ihbar müessesesi de forumla uyuşmaz. Bu da çok ciddi bir sorundur ve büyük bir güğüm sütün içine atılmış bir sivrisinek gibidir. Bir tanker de olsa kimse o sütü artık içmek istemeyebilir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

halen neyin tartışmaları bu,
    3-5 yıldır uğramıyordum geldim gene aynı terane
    darüşşafaka dede pazarları güzel hava güzel

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    konuyu bilmediğimiz için hakliya hakli diyemiyoruz.
    rxpu bikac haftadir yazılardan dolayı artniyetli olmayan çözüme odaklı ve yapici bir kişiliği ve karakteri bünyesinde oturmuş bir birey olarak tanidim.
    bora yasar yillardir okuduğum yazilari olmuştur sert dilli ama dogruya doğru diyen biri
    konunun ne olduğunu bilmiyorum
    ama
    kira beyani vermeyip vergi kacirmanin doğru olmadigini,hırsızlığı acikca beyanin iyi birseymis gibi burada yazilmasinin uygun olmadığını düşünüyorum. bu
    konuda arc en ciel kötü bir örnek vermiştir bana göre.
    konu buysa eğer
    Ama sorun şu ki konu bu değil. Bu konu yakalanıp cımbızlanıp, aslında bana karşı yapılan haksızlıkla karıştırılıp manipule ediliyor.
    Ve ben bunun bilinçli yapıldığını düşünüyorum. Yani konu diğer konu tartışılırken benim ki de araya sokuşturulup iftira ve laf atılıyor. Bu böyle yaptı bak öteki de bunun gibi yaptı şeklinde. Diğer konu da tartışılır tartışılmaz ama oradan mesnet alınarak bana haksız yere vuruluyor. Ciddi sorun burada. O nedenle ben iyi niyetli olarak algılayamıyorum.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin

4. bak bora beyciim.

en son 2-3 ay önce önüne gelene ayar vermeye çalışma huyundan bezenlerin eleştirileri üzerine, burası çekilmez bir yer oldu, yazmayacağım artık buraya deyip deyip yazmaya devam etmiştin. sonra geç de olsa sözünü tutmak zorunda kalıp yazmayı bırakmıştın.. derken bir hafta on gün önce tekrar yazmaya karar verdin. ve emin ol ben bile sevindim. çünkü değerli yazıları olan, dili iyi kullanan bir forumdaştın da aynı zamanda..

tekrar yazmaya başladığında, bakalım ne kadar tutabilecek kendini, şu gelene gidene atar yapma konusunda dedim.. ve sağolasın şaşırtmadın beni. tahminimden de önce özüne döndün ve başlığın keyfini kaçırmayı tekrar başardın..

tebrik ediyorum seni.

5. sevgili bora agabey yanlış düşündügünüz bir olaya tepkinizi göstermeniz söylemeniz gayet dogal fakat
    konuyu bu formdan daha uzak resmi bir olaya götürme düşünceniz heleki bir formdaşı bununla tehtit etmenizde hiç de hoş degil

Hayret yahu sizi yönetenler malı götürüyor.!!
    Burda kişiler ucuz işleri tartışıyor.!!!
    Sistem zaten vatandaşı soyma üzerine kurulu.!!!
    Bu soygun düzeninin kölesi olanlara,
    Yazıklar olsun.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    bak bora beyciim.

en son 2-3 ay önce önüne gelene ayar vermeye çalışma huyundan bezenlerin eleştirileri üzerine, burası çekilmez bir yer oldu, yazmayacağım artık buraya deyip deyip yazmaya devam etmiştin. sonra geç de olsa sözünü tutmak zorunda kalıp yazmayı bırakmıştın.. derken bir hafta on gün önce tekrar yazmaya karar verdin. ve emin ol ben bile sevindim. çünkü değerli yazıları olan, dili iyi kullanan bir forumdaştın da aynı zamanda..

tekrar yazmaya başladığında, bakalım ne kadar tutabilecek kendini, şu gelene gidene atar yapma konusunda dedim.. ve sağolasın şaşırtmadın beni. tahminimden de önce özüne döndün ve başlığın keyfini kaçırmayı tekrar başardın..

tebrik ediyorum seni.
    İnanamayacaksın ama mevduat başlığında ben yazmadığını gördüğüm için destek oldum 15 gün önce kadar, işte kendisi burada şahittir. Ve burada da destekleyici yazı ile gelip yazmasını istedim.Ondan sonra da yazmaya başladı. Ama şu anda epey şaşkınım. Zira forumdaşların gerçek serzenişini tam kavrayamamışım. Hata yapmışım.
    Zira olay yazılanların içinden cümle cımbızlayıp yaftalama halini almış ne yazık ki. Bunun bu denli farkına varamamıştım. İşte bu forum akışını ciddi anlamda zedeler. Huzursuzluğun da ötesinde özgür ifade gücünü baltalar ve başlıkta tedirginlik yaratır.

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Abi gerek yok ki video çeksin kendi sesiyle mesela arabayla giderken ben ahmetg tarih şu burası Newyork vs yuklesin YouTube'a daha başka bir şeye gerek kalmaz.
    Senelerdir diyoruz biz onu, birakin videoyu tek kare fotografa bile raziyiz yillardir!

G. Ahmet bu aninda arazi oluyor, bulusma konusunu canli tutalim, buraya kesinlikle ugramaz!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 349/1000 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •